Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lányoknál lenne esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányoknál lenne esélye egy "átlagos" külsejű srácnak?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy A pasik nagy százaléka "fél" a jó nőktől, pl nem olyan egyszerű "leszólítani" egy olyan csajt , aki pont a pasi esete, mert nyilván közrejátszik az izgulás, a visszautasíTástól való félelem, stb...


Most főleg az olyan lányok válaszára vagyok kíváncsi(persze mindenki írhat), aki "jó nőnek,szépnek" vallja magát, és a környezete is megerősítette ezt, tehát a pasik nyomulnak rá, bókolnak nektek, stb...


Kort, és nemet is! köszi! Remélem érthető a megfogalmazásom, ugyanis elég nehéz leírni, amit gondolok, de rem. érthető:D


2010. nov. 5. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a pasik 85%-a vonzónak tart. a pasijaim meg nagyon változók voltak. volt aki pl nem ütötte a köz értékelése szerinti "mércét", de pl neki volt a legjobb a humora. majdnem egy évig jártunk...
2010. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Környezetem megerősített abban, hogy szép vagyok, mégsem érdeklődnek irántam a fiúk. Még az átlagosak sem, talán pont azért, mert olyanok, mint te...

Egyáltalán nem lenne nagy dolog elhívni valakit egy kávéra. Egy szép lány is ugyanúgy igent mondhat, mint egy kevésbé szép. És mi van, ha pont te jössz be neki?

Nekem tökéletes lenne egy szerinted átlagos külsejű srác is, természetesen akkor, ha megfog benne valami, és a személyisége is bejön.

Ami egyik lánynak átlagos, az másik lánynak nagy szerelmet jelenthet!

És kicsit kifordítva a dolog: Hiába vagyok mindenki szerint szép, már fél éve nem hívtak randira... Talán pont azért, mert nem érzik magukat elég jónak? Ugyan, mégis mi számít jónak? És kinek? Ez mind hülyeség, különbözőek vagyunk és ezért mindenki mást szeret!

Nem tudom más lányok hogy vannak vele, de engem elkeserít, hogy szépnek tartanak mégsem kellek senkinek. Ilyen ostobaság miatt...

2010. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én ha azt mondom egy pasinak,hogy "átlagosvagy:)))" akkor rondának tartom csak nincs pofám megmondani neki..ennyit erről
2010. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én mostmár inkább adok lehetőséget egy átlagos kinézetű srácnak, mint 1 helyesnek, mert az átlagos legalább megbecsül és én is jobban bízok benne. Csak félősek...
2010. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezernyolcszáznegyvennyolc..akarom mondani 18:48:D..vajon miért?:):D
2010. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát talán a helyesebb pasik, megcsalnak, kihasználnak stb. :D De természetesen van kivétel ( csak én nem találtam :) )
2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18.53 :D Mit miért?
2010. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én tudom:D..csak mondom megkérdezem:)
2010. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És Lopez te kiknek a táborát erősíted? :D Az átlagos fiúkét vagy a helyesekét?
2010. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
miért félősek?..
2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!