Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha szakítás után a párod azzal fenyegetne, hogy öngyilkos lesz ha nem mész vissza hozzá?

Figyelt kérdés

Hálistennek nem vagyok ilyen helyzetben, de el tudom képzelni, hogy néhányaknak mekkora fájdalommal jár a szakítás, még akkor is, ha tudják, hogy ők maguk hibáztak.


Ti mit tennétek, ha a volt párotok szakítás után ezt közölné veletek?


2010. nov. 5. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne olyan párom, akiről eleve feltételezhető, hogy ilyesmiket mond/tesz.
2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Seraph ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy akkor tegye meg.
2010. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vagy társfüggő, vagy csak gyáva, és rám akarja kenni hogy én hibáztam... Ez szemét manipuláció arra, hogy vele maradjak... Nemkéne vele törődni.
2010. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
14:41 : Ezt nem tudhatod biztosan, lehet hogy akkora traumaként éri majd a szakítás, hogy tényleg depresszióba esik. De nem is erről akarok vitatkozni, csak ha mégis megtörténne veled, mit tennél. Hiszen sohasem lehet tudni, mit hoz az élet.
2010. nov. 5. 14:52
 5/19 anonim ***** válasza:

aljas egy dolog hogy ezzel pedáloz.

csúnya dolog lesz amit írok,de ilyen emberért nem is lenne kár...

Ocsmány egy dolog,ahelyett,hogy önérzetesen felálna a padlóról és menne tovább! nem életre való az ilyen.


ja és közöld vele nyugodtan hogy ezzel semmir enem megy nálad! nem fogsz beijedni!

2010. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, csak kíváncsi voltam, hogy az emberek (ez esetben Ti) hogyan döntenének/reagálnának, ha ezt így kijelentené a (volt) párjuk. :)

Még jöhetnek válaszok, köszi.

2010. nov. 5. 15:15
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, csak kíváncsi voltam, hogy az emberek (ez esetben Ti) hogyan döntenének/reagálnának, ha ezt így kijelentené a (volt) párjuk.

Még jöhetnek válaszok, köszi.

2010. nov. 5. 15:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocs, 2x ment. :S
2010. nov. 5. 15:15
 9/19 anonim ***** válasza:

velem az egyik exem ezt eljátszotta. kijelentette hogyha szakítok vele, öngyilkos lesz. pár hét után már nem bírtam az érzelmi zsarolását és mikor megint beközölte, ennyit reagáltam rá. "jólvan csak légyszi ne itt, mert nincs kedvem utánad takarítani." nagyon meglepő módon nem lett öngyilkos..

18/l

2010. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 LeinaBxtchh ***** válasza:

nem lennék 1ütt olyannal akit nem szeretek. ha szakítok vkivel és ő ezt mondja, leszarom akk ölje meg magát.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!