Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 kozotti nok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 kozotti nok, ti mit hoztok a kapcsolatba a ti oldalatokrol?

Figyelt kérdés

Amiket latok, hogy se kocsi, se lakas (kilatasba se), munka hol van, hol nincs. Egy macska talan, meg a testetek.

Ez itthon az atlag, vagy van azert kivetel?

Egy korban passzolo, 25-35 kozotti ferfi jellemzoen mar fel tud mutatni ezt-azt. Stabil elete van.


ma 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazt, amit a párom. Mindketten dolgozunk, a lakást közösen fizetjük, kocsink nincs, mert felesleges. Az én ismerőseim körében ez az általános.
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%

Azért ritka az, hogy egy 25-35 közötti pasinak mondjuk saját lakása, háza legyen, ha csak nem örökölte. Ahhoz hogy 35 éves korára tudjon venni egy lyukat itt pesten (50 millió, 40nm), havi fél milliót kellett volna tudnia félretenni 10 éven keresztül. Elég irreálisnak tűnik.

Én pl. dolgozom, fixen ugyanott sok éve, jól keresek, van saját fiatal autóm (nem hitelre), nem okoz problémát kifizetni az albérletet, számlákat vagy 1-1 váratlan költséget.

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

28 leszek, a férjem 40. Mindkettőnknek van saját autója. Emellett dolgozok 2 műszakban, heti átlag 6 napot, ugyan az a munkahely már több mint 4 éve. Emellett van az előző kapcsolatomból egy kisfiam, akit most közösen nevelünk. Tehát főzök szinte minden nap, mosok, takarítok, mindig van vasalt, tiszta ruhánk. Bevásárolni vagy én szoktam, vagy a férjemmel közösen, esetleg néha ő.

A számlákat közösen fizetjük, illetve az egyéb váratlan kiadásokat is. Utazásokat, hétvégi programokat közösen, vagy ő szokta. A lakás az albérlet (egyelőre), de közösen fizetjük.

ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez miért szexuális kategória?

Amúgy Magyarországon nem sok jövője van egy átlag fiatalnak, nemtől függetlenül (hacsak nem NER közeli, bár már az is végóráit éli)

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakás, saját autó, biztos munka. Ja igen és a testem.

Mivel a kifejtésedben már felcsúszott a korosztály 35-re így merészkedtem leírni.


34/N

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
#5 de ugye nem vagy NER-es?😀
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajok beírják, hogy a puncit, te attól ugyanúgy te os beállsz holnap is a sorba a következő puncinál.

Vagy marad a kezed.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, azért a 90%-a a csajoknak ennél többet is visz: néhány cicanadrágot, valaki más gyerekét, meg az expasi traumáit. :)
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rég el van b.cva egy kapcsolat ahol az anyagiakon lamentálnak és nem az érzések vezérlik!
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

#9

jó érzés ha az anyagiak rendben vannak rossz ha nincs

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!