Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam a férfinak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a férfinak mit érzek, erre nem mondta hogy kölcsönös csak titokzatosan reagált?

Figyelt kérdés

Untam már a tökölést, így színt vallottam, de nem mondta, hogy hasonlóan érezne és hogy akkor menjünk randizni, hanem elviccelve közölte, hogy jó velem.

Most ez mi ez ?


tegnap 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na ez a gáz, mikor olyan tetszik meg, aki még csak meg se dugna 🙁🙁

Na folTasd ezt, csak magadat aláznád meg. Sajnálom, hogy nem viszonizza, lépj tovább mihamarabb.

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Max megdug 1-2 alkalommal, vagy addig, amíg nem támasztasz felé elvárásokat. A romantikát te képzeled bele.
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Beszélünk, keres. Talán így próbál úgy tenni mintha...

Különben kiderül, hogy csak arra kellenék.

ma 07:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet ő ennyitol nem is tudna szerelmes lenni, ezert lehetett neki vicces is hogy valszeg vagy korai vagy a semmitol vagy szerelmes azaz semmit nem is tett érte valszeg hogy az legyél.
ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már 2 alkalommal.
ma 07:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor te is latod gondolom hogy röhejes vagy.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Két találka után korai, komolyan vehetetlen ilyet mondani. Egyébként sem jó, ha te tepersz egy férfi után, hidd el, pont ettől nem leszel érdekes, hogy semmit nem kell tennie érted.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!