Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Belemennétek egy "titokza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Belemennétek egy "titokzatos" randiba egy ilyen pasival, aki ilyen pontszámot produkál Photofeeler-en?

Figyelt kérdés

Milyen férfi rajzolódna ki bennetek, ha látnátok az eredményeket? Tegyük fel, hogy CSAK A PONTSZÁMOT látnátok, nem tudnátok, hogy néz ki stb. tehát azért lenne egy kis izgalom találkozáskor.

Maximum egy minimális chat lehet randi előtt.

Belemennétek?

Összesen hatvankettő, 29 év alatti nő pontozott le.



[link]



Puszta kíváncsiságból kérdezem.

Kérlek, csak nők szavazzanak! Köszi.


jún. 23. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha egyedulallo lennek akkor siman. Intelligencia es megbizhatosag ugyis kesobb derul ki.
jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez nekem semmit nem jelent.
jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem. De nem azért, amit gondolsz. Egyszerűen nem érezném magam biztonságban. Remélem, legalább nyilvános helyre tervezed az első randit.
jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első randik mindig nyilvános helyen vannak, nem csak nálam, szerintem mindenkinél.

jún. 23. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem érdekelnek ilyen fostos random oldalak, mint ez a Photofeeler, sem az, hogy mi folyik ott. Ezért nekem az ott kapott pontszám semmit, de semmit nem jelent, mivel az én személyes ízlésemnek ahhoz nincs köze.

2. Senkivel nem megyek ismeretlenül semmiféle randira.

jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

18:08–>

Rendben, ne idegesítsd fel magad feleslegesen ezen a szép napsütéses szombati napon. 😊 Csak unatkoztam és feltettem a képem, most épp nincs senkim. Eddig is megkörnyékeztek és kezdeményeznek bőven a lányok, de néha mondják, milyen szigorúan nézek.😄

jún. 23. 18:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldj már privibe magadról egy képet. Férfi vagyok, csak kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy olyan pasi akit megkörnyékeznek a csajok.
jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szombat…vasárnap
jún. 23. 18:20
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mennék el vakrandira senkivel. Látnom kell egy képet róla, mert felesleges időpazarlás, ha már egy kép alapján meg tudom mondani, hogy nem vonzódom hozzá (és ez objektíven jól kinéző férfiakkal is volt már így az esetemben). Nem vágyom ilyen jellegű izgalomra.
jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de biztos nem fogok küldeni magamról képet vadidegennek.

Ha mindenképp valami paramétert akarsz, akkor elmondom, hogy 26 éves vagyok, kondizok, 175/71, havonta járok fodrászhoz és odafigyelek nagyon, hogy mit eszek-iszok. Ennyit amit elmondok magamról.

jún. 23. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!