Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdésem, miért fordul elő velem ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Igénybe veszek szolgáltatásokat: fogorvos, fodrász, masszőr, üzleti kapcsolat, stb.

Ezekben a másik fél mindegyiknél nő/fiatalabb lány.

Ma tudatosult bennem, ma esett le nekem.

Elindul egy beszélgetés közöttünk, mosolygunk, intelligencia határain belül beszélgetünk és amint megemlítem a páromat, egyből megváltozik minden kommunikáció és átvált nyers, 1-2 szavas “odakummantokvalamitaztjóvan” kötelező válaszadássá.

Tippem van, hogy ez miért lehet, de lehet rosszul gondolom.


tegnap 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

5-össel értek egyet, azt hinném, hogy félreértette a kedvességemet, és így próbál jelezni, hogy "van barátnőm". Mivel nem vagyok bunkó, nem fogok visszaszólni, hogy "azt hiszed, bejössz nekem?", hanem visszaveszek a kedvességből, ha neki ez túl sok.


De nekem mondták férfikollégák, hogy ne mosolyogjak, ha nem akarom, hogy azt higgyék (más férfiak), hogy próbálkozom náluk.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező is az a pasi lehet, aki elég jól néz ki és ezerrel küldi a jeleket a legtöbb útjába kerülő nőnek, ők megkedvelik, esetleg belpindul némi fantáziálás is, aztán benyögi, hogy " a párom... Bla bla bla"

Szerintem teljesen érthető a nők reakciója, mert úgy tűnik csak szórakozol velük.

Nem kell úgy tenni, mintha nem értenéd.

tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
12%

#17.


Akkor jó nagy luvnyák. Remélem van eszed.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
39%

"Tippem van, hogy ez miért lehet, de lehet rosszul gondolom."


Segítek.

Azért lehet mert sunyi módon megjátszod magad.

tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
22%
3-as leírta a lényeget, jól le is pontozták...
tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%
Én bolti eladó vagyok egy nagyobb üzletben.Elvárás, hogy kedvesek legyünk a vásárlók felé, az is vagyok, (egy határig, meg amíg velem is minimum normálisak). Viszont semmiféle flörtölgetést nem viszek a kedvességbe, mégis félreértik néhányan.Az ő bajuk.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen kis beszélgetéseknél ismeretlenekkel nem szokás a párunkat felhozni, leginkább csak akkor, ha úgy érzed, hogy a másik fél többet akar. Ezek a csajok arra gondolnak, én legalább is arra gondolnék, hogy félreérted a kedvességemet, és azt hiszed, ismerkedni akarok.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
82%
Egesz biztos, hogy az a furcsa, ahogy megemlited. Legtobb ember foglalt, de ahogy kiemeled, megszegyenitve erzik magukat, hogy te komolyan azt hitted, akarnak toled valamit.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
90%

Az lehet, amit többen írtak. Egyáltalán nem jössz be nekik, csak mivel megemlítetted a párodat, azt hitték, túlléptek egy határt.


Amúgy szerintem is kamu a kérdés. A fogorvosnál, üzleti ugyfélnél a barátnőd a téma?

tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!