Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdésem, miért fordul elő velem ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Igénybe veszek szolgáltatásokat: fogorvos, fodrász, masszőr, üzleti kapcsolat, stb.

Ezekben a másik fél mindegyiknél nő/fiatalabb lány.

Ma tudatosult bennem, ma esett le nekem.

Elindul egy beszélgetés közöttünk, mosolygunk, intelligencia határain belül beszélgetünk és amint megemlítem a páromat, egyből megváltozik minden kommunikáció és átvált nyers, 1-2 szavas “odakummantokvalamitaztjóvan” kötelező válaszadássá.

Tippem van, hogy ez miért lehet, de lehet rosszul gondolom.


tegnap 18:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

10

A kérdező rendkívül sokat hisz magáról, te pedig bizony túlhisztized a dolgot. Nem akarod mindjárt erőszaktevő pedofilnak kikiáltani? :D


Valszeg csak egy beképzelt idióta és ennyi.

tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%

Biztos mindenki oda van érted, bármelyik nőt megkaphatnád, önként ajánlkoznának fel.

Milyen választ vársz erre mégis??

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
75%

Nem tudom kérdező!


rám pont fordítva akkor szoktak kattani a csajok amikor meg tudják hogy feleségem van addig nem érdeklem őket.

tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki nyugodjon meg. A kérdező csak egy troll, semmilyen barátnője nincs. Már sokadjára ír ki hasonló kérdést, a kis fejében létezik ez az egész.


Itt a gyakorin a hímnemű kérdezők többsége bolond.

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Én megvédem a kérdezőt. Nőként velem is fordult már elő -amikor szingli voltam, régen - hogy felfigyeltem a barátságos, flörtölgető munkatársamra. Aztán amikor említést tett a barátnőjéről természetesen másként kezdtem el viselkedni vele. Ugyanezt fordítva is tapasztaltam. Szerintem ez természetes jelenség.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

#13 nem kattannak rád, csak megnyugodnak és feloldódnak annak tudatában, hogy talán nem fogsz rájuk mászni, ha van feleséged.


Ti csávók miért hisztek minden női viselkedésformát kezdeményezésnek?

tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
25%

16.

Ja, azért ajánlotta fel, este, hogy elkísérném-e haza, mert messze parkol,mi?

tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

#17.

Talán tudatni kéne még flört előtt, hogy foglalt vagy, vagy viselni a gyűrűt!!!!

tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

18.

még mindig nem nagyon érted!


Én nem szoktam fölörtölni ,velem szoktak a csajok föltölni

tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Két esetet tudok a saját részemről elképzelni.

1. Azt gondolom, azért említetted meg a párodat, mert úgy gondoltad, nyomulok, félreértetted az alap kedvességet és így akarod "elejét venni a dolgoknak". én meg nem úgy gondoltam, és baromi kínosan érzem magam, hogy ezt feltételezted, azért fogom magam vissza és maradok a nagyon hideg udvariasságnál.

2. Egy ilyen eset volt életemben, ott tényleg tetszett a férfi és tényleg félreérthetetlenül kedves és lelkes voltam (nem az a sima kedvesség, amire előbb utaltam, hanem ez a folyton vigyorgós óriási mosolyos típus), és amikor a megjegyzése miatt kiderült, nincs esély, nekem volt könnyebb ezt feldolgozni azzal, ha átmentem egy tényleg minimális szintű távolságtartó, hideg udvariasságba.


Az első eset gyakoribb, mint a második.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!