Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdésem, miért fordul elő velem ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Igénybe veszek szolgáltatásokat: fogorvos, fodrász, masszőr, üzleti kapcsolat, stb.

Ezekben a másik fél mindegyiknél nő/fiatalabb lány.

Ma tudatosult bennem, ma esett le nekem.

Elindul egy beszélgetés közöttünk, mosolygunk, intelligencia határain belül beszélgetünk és amint megemlítem a páromat, egyből megváltozik minden kommunikáció és átvált nyers, 1-2 szavas “odakummantokvalamitaztjóvan” kötelező válaszadássá.

Tippem van, hogy ez miért lehet, de lehet rosszul gondolom.


tegnap 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Mert furcsa, hogy random small-talkokban a csajodról beszélsz?
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretnék, hogy félreértés történne, mármint, hogy félreértsd a viselkedésüket és egy szavas válaszokat adnak. Nem, nincsenek érted oda kérdező. Kedvesek mert munkában vannak és kötelesek ha nem akarnak munka nélkül lenni. Szépen fejezd be az álmodozást, hogy a két szemed miatt a bugyit letolják neked. :)
tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Mert bejössz nekik és valamire számítanak, azt hiszik tényleg érdeklődsz irántuk, aztán rájönnek hogy van valakid és akkor már minek törje magát az illető. De szerintem ezt magadtól is tudod.
tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén szólva én sem aszociálnék arra, hogy az esetük vagy, maximum egy-kettőnek, de lehet egyiknek se.

Szörnyű, hogy azért mert a nő mosolyog, vagy szóba áll veled már szerinted hagyná, hogy ágyba vidd.

A múltkor a gyerekem orvosa reflexből rám kacsintott, vagy mivel látta, hogy aggódom a gyerekem miatt fel akarta oldani és kacsintás lett belőle.

Nem gondolom, hogy megfektetetne egyáltalán.

Te azt hiszed, hogy csurognak rád és szóba hozod direkt, hogy neked párod van melyik áll be szeretőnek és mivel tudják, hogy mire megy ki a játék inkább bunkók.

Hihetetlen komolyan, hogy mit képzel magáról pár hűtlen gheci férfi! Nem elég a barátnő figyelme, de azért szakítani nem fogsz. Mocskos szemétláda vagy.🤬

tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Én olyankor szoktam felületes random beszélgetésekben említést tenni a barátomról, amikor flörtölést vagy túlzott érdeklődést érzékelek a másik fél részéről.

Így amikor nekem beszél valaki teljesen indokolatlanul a kapcsolatáról, azt feltételezem, hogy kellemetlen / túlzó volt számára a kedvességem, így visszább veszek.

tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

A marketingrészét szerintem nem kell ecsetelni, hogy miért "jócsajokat" raknak ki mindenhová, sok hozzád hasonló papa van, aki adja a jattot, vagy jó élményként jegyzi fel magában és megy mégegyszer oda.


A többit pedig sokkal inkább tűnik úgy, hogy csak beképzeled. Egyszerűen ezt akarod tapasztalni, így ezt is tapasztalod.

tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Te miért hozod szóba mindig a barátnődet?

Feltételezem, a fogorvossal meg a masszőrrel nem a magánéleted részleteit szoktátok kitárgyalni...

tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
Hiába vagyok lepontozva az az igazság amit írtam. Hiányzik neked más pina mint a barátnőé és akkor azt hiszed ha rád mosolyognak, beszélnek pár szót akkor már szexelnek is veled, vagy lesz*pnak. Szakíts te hűtlen gheci aztán csajozz! Baromira gáz, hogy semmi jelét nem adják, de te már megemlíted a barátnőt. Nem csoda, hogy váltanak, látják, hogy ki vagy éhezve más nemiszervre.
tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

8

Azért vagy lepontozva, mert túlhisztized.

tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

Nem hisztizem túl, az ilyen rohadékok mint a kérdező hűtlenek, sőt sokszor erőszakosak is. Lásd, hogy mert a nő miniszoknyát vesz fel akkor már szexéhes és az ő hibája ha megerőszakolják ilyen gondolkodású "férfiak" szerint.

Nem, qrvára nem jelent semmit ha szóba áll egy nő a férfival és fölösleges a barátnőt emlegetni.

tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!