Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már a nők lettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már a nők lettek a felszínesebbek kinézet terén ?

Figyelt kérdés
Régen elvileg a férfiak voltak, de jól látom hogy már megfordult ez az arány ? Magasság, intim méret stb stb terén is.
ma 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindkét nem felszínes. Genetikailag belénk van kódolva a "felszínesség". Persze lehet bizonygatni, hogy "Nekem nem számít hogy néz ki a másik, csakis a belső értékek a fontosak!", meg ilyen baromságok, de nagyon átlátszóak és nevetségesek az ilyen magyarázkodós emberek.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg, a férfi is ugyanolyan felszínes lény. Azt ne keverjük ide hogy egyesek képesek durván leadni az igényeikből, átmennek igénytelenbe hogy meleg helyen tudják a farkukat.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
nem
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

A felszínesség ebben a tekintetben azt jelenti, hogy semmi más nem számít, csakis a kinézet.

Az továbbra sem felszínesség, hogy vonzódni akarunk a partnerünkhöz. Ahogy az sem anyagiasság, hogy anyagilag hozzánk illő párt keresünk.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Melyik nem lép le nagyobb eséllyel amint öregedni mer a partnere? Esetleg megváltozik a teste egy általa nem befolyásolható dolog miatt pl terhesség, szülés? Melyik nem esik hanyatt csupán 2 csöcs/1 pna/ segg láttán, úgy hogy abszolút semmit nem tud még a másikról?
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Férfi létemre én simán elismerem hogy kib*szott felszínes vagyok. Hozzáteszem ez csupán én rólam mond el bármit, nem fogok általánosítani. Viszont férfi körökben mozogva azt elárulhatom, nem kell félteni a haverjaimat se. Nekem bőven elég egy meztelen kép, aktus alatti videó amiket egymásnak mutogatunk a komákkal, mindent "elárul" nekem az adott csajról. Onnan már ha ki is nyitja a száját, minuszból

indít. Nem érdekel ki ő, mi ő. Persze ha jól néz ki d*gnám.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő felszínes, kivéve ha demiszexuális, vagy valami ilyesmi.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

6

Ott a pont. Amint láttam a nő intim részeit vége. Persze ha más férfi által, azaz neki "adta". Jóvá már nem teszi, el van ítélve. Engem se érdekel a belsője többet.

ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
8 Mindenki jobban jár így. :D
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A nők a felszínesebbek, mivel társkeresőn a férfiak 98 %-át balra húzzák, mert "neeem az eseteeeeem".
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!