Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy az olasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az olasz férfiak ilyen jól néznek ki? A városban szoktam látni turistákat, olaszul beszélnek és mind iszonyat jól néz ki. Ez genetika náluk, nálunk meg nem? Vagy mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Fiatal/idős igazából mindegyik, korosztálytól függetlenül nagyon jól néznek ki!

febr. 8. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ízlések és pofonok, kérdező. Ami neked tetszik, az nem biztos, hogy másoknak ugyanúgy bejön.
febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy déliesek, olyan vonásaik vannak, amiket itt Közép-Európában nem igazán látsz, és egzotikusnak tűnnek. Ha Olaszországban nőttél volna fel, teljesen hétköznapiak lennének számodra.


Megjegyzem: az olasz csajok is szuperek. 😅

febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2

De nem csak emiatt, hanem sokkal többet is adnak magukra, sokkal jobban öltözködnek. A nők is egyébként.

febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Évekig éltem Olaszországban, és igen, rengeteg jóképű férfi van. Adnak magukra, sportolnak, normálisan öltözködnek. Bár van egy réteg, ami nekem már inkább cicomás, és túl sok. Viszont idősebbek közül rengeteg a pocakos, alacsony, kopaszodó pasi. Meg ugyanúgy a sármos 50-es is.


De ugyanez a nőkre is igaz. Sok a szép, igényes, idősebben is magára adó nő. Meg ott vannak a férjhezmenetel után elhízott, lepukkant, bajuszos asszonyságok is.

febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazankban is sok van.
febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb van.
febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert Olaszországban, a divat egyik központjában nem tartják bzisnak a férfiak az igényességet. Elhízva, ragyás bőrrel, kinyúlt nyakú pólóban, nullással letolt hajjal ők sem lennének olyan jó pasik.
febr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem mind olyan. Te nyilván a jómódú pasikat látod, azok utazgatnak.
febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Engem tavaly szórakozóhelyen szedett fel egy 18 éves olasz srác. Magas, jóképű, izmos, és volt vagy 20 cm a farka. Eszméletlen volt :D (Mondjuk az a méret már sajnos fájdalmas is, nem lehet vadulni vele, de a pasi nagyon jól nézett ki.)


Szerintem amúgy ez nem csak igényesség, hanem genetika kérdése is, mert a helyes arc nem csak az igényességtől lesz az, azzal születni kell. Ahogy az oroszoknál meg a nők híresen szépek, ők sem csak a smink meg plasztika miatt, hanem genetikailag is ilyenek.

febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!