Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vetik meg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vetik meg az ilyen fasiszta, evolúcionista nézeteket, mint erősebb kutya b. ik és genetikai hulladék? Az ilyen kifejezéseket nem büntetni kéne?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő milyen válaszok vannak, mintha minden ember szeretet nélküli kuró gép lenne, és a gyengébbeket meg el kell taposni. Egy normális világban az ilyeneket büntetnék.

Miért van igény erre?


2018. dec. 29. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
De ez a világ nem normális, sajnos alkalmazkodnod kell hozzá!
2018. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Büntetni lehet, de az emberi természet, én, én, én. Ez minden téren igaz, különben fejlődés sem lenne.
2018. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert az ilyeneket a ronda, alacsony férfiakra mondják, mi pedig senkit nem érdeklünk.
2018. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én azt mondom, minősítsék azt, akitől elhangzanak...
2018. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
rősebb kutya b. ik---figy. Lehet hogy zavar és bánt. De ténylwg igy van. Ez ilyen.:):)
2018. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gyépésmérnök ***** válasza:
25%
Az erősebb kutyának fagyållós babapiskótát!
2018. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyet èrtek a kèrdezővel, azonban mièrt kellene ehhez a nèzethet alkalmazkodni? Fejlődik a világ, de elèggè visszafele. Lassan a szavannákon biztonságosabb lesz èlni, mint az emberek közt.
2018. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Büntetni?


Én azokat büntetném, akik mások véleményét törvényi erővel hallgattatnák el, akkor is, ha nem értek egyet azzal, amit a másik mond.

2018. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Amióta világ a világ,ez mindig így volt.
2018. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

És ha nem szabad kimondani, akkor onnantól nem is lesz igaz? A szép nők elkezdenek futni a csúnya, vékony, alacsony, csóró pasik után?

Álmodj, királyfi.

2018. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!