Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A looksmaxxing mikor terjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A looksmaxxing mikor terjed el jobban a magyar férfiak között?

Figyelt kérdés
A Looksmaxxing (Kb. Kinézetmaxolás, ha valaki nem tudna angolul) egy olyan angol nyelvű internetes közösség, aminek az a lényege, hogy a férfiak felismerték, hogy a nők szemében legalább annyira, ha nem még jobban (!) számít a férfiak kinézete az őszinte vonzalom kialakulása szempontjából, mint fordítva. Ennek nyilván megvannak a nehezen megváltoztatható genetikai alapjai, tehát arcberendezés, magasság, amiken nagyon nehéz változtatni, ha valaki rossz alapokkal született. (Tehát az önmagában kamu, hogy csak legyél igényesebb magadra, mert sokakon nem segít.) Valaki foglalkozhat ezzel akármennyit, de bizonyos szint után már csak a disznóra kent rúzs esete áll majd fent. Viszont azért sokan nem reménytelenek és sok mindenen már manapság már drága műtétekkel lehet változtatni. A hard looksmaxxing a műtéteket jelenti, van pl. lábhosszabbító műtét, amitől magasabb leszel, állkapocs műtét, amitől jóképűbb, de ide tartozik a hajbeültetés vagy az orrplasztika, hogy két közismertebbet is mondjak. Persze nyilván valódi műtétekre relatíve kevesen vállalkoznak a közösségből, illetve ezek viszonylag drágák is és sokaknak pénze sincs rá. A soft looksmaxxing pedig igazából semmi extra, beletartozik az, hogy valaki legalább fogyjon le alacsony testzsír százalékúra (aztán esetleg szedjen magára izmot, bár nem muszáj), beletartozik, hogy a férfiak is legalább annyira, ha nem jobban figyeljenek a bőrápolásra, mint a nők, nekik is legyen bőrápolási rutinjuk és szép, fiatalos bőrük legyen. Sok más is ide tartozik még, ezek csak példák voltak. Szerintetek ez mikor terjed el jobban a magyar férfiak körében? Azt látom, hogy ennek egyáltalán nincs meg a kultúrája. Nyilván az ezzel foglalkozó internetes fórumokon is többségében nyugati férfiak vannak és relatíve kicsi hozzájuk képest a világ többi részéből ott lévők aránya. Mi a véleményed erről, hogy valaki javítani szeretne a megjelenésén, hogy vonzóbb legyen?

2023. szept. 15. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Majd akkor terjed el, ha olcsóbb lesz. Vagyis soha.
2023. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olcsóbb mi? Kalóriadeficitbe kerülni és lefogyni? Vagy néhány ezer forintért bőrápolási termékeket vásárolni?
2023. szept. 15. 20:20
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Nincs rá igény egyik oldalról sem, tehát soha.


Kb mint a 4 napos munkahét.

2023. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!

Remélem nő vagy, de persze férfiak is használhatják:D

Az arcodra kenj minden este orbáncvirágolajat, nem fogsz hinni a szemednek reggel:D

Ha meg nagyobb melleket akarsz, (na jó, ezt férfiaknak nem) görögszéna pép. De nem ám a gagyi neten előírt receptek, abba csak szórd rendesen a görögszénát. Szintén magic reggelre, ez tartós is, egy 18 évest messze meghazuttoló feszességgel, csak hozzá ne érjen senki, mert akkor lehet, hogy kétségbe esel.

Ha a pocidat akarod leadni, akkor meg rágjál rendesen, mert ha nagy falatokat nyelsz le, kitágul a gyomor.

Persze lehet még sorolni, de mindenféle giz-gazzal egész jól el lehet tartósítani magad úgy 55-60 éves korodig.

Utána meg, arra a rövid időre, meg már teljesen mindegy, hogy hogyan nézel ki.

2023. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
180 cm az elfogadható?
2023. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem lenne pénzem de félek hogy fáj és nem is tetszene lányoknak
2023. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

De ez miért looksmaxing vagy mi a faaszom? Ennek kéne az alapnak lennie. A nők évszázadok óta ezt csinálják. Erre jön egy hapsi, hogy ő ezt felfedezte? Ilyenkor mindig hallom a kémia tanár nyekergő hangját: 'jó reggelt, édes gyermekem'.


Mekkora volt az a kő, ami alatt eddig éltetek? Looksmaxing bazeg, rájönnek, hogy kéne fogat mosni, meg fésülködni.

2023. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noren1989 ***** válasza:
31%

Nos, sosem az ellenkező nemnek öltözködtem.


Ellenben olyan f@sza, búgó baritonom van, h még a te segglyukad is megnedvesedne tőle! 🤔😉🤫

2023. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Mos tkomolyan közösség jött létre arra, hogy... nézz ki jól?:D


És most komolyan azt tekintik valamiféle nagy felfedezésnek, hogy ne legyéál hájas disznó?:D

Azt írod, hogy nem arról szól, hogy legyél igényes, mert az bullshit. Hát? Normális fogakkal, normális frizurával, nem elhízva, rendes ruhákban lenni... ezt jelenti az igényesség. Ez nem looksmaxing, pusztán igény a normális megjelenésre.

2023. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez egy hosszú és összetett téma. Én szeretek igényes lenni, de nem úgy mint itthon Magyarországon a férfiak. Itt a márkalogós divat megy, ami szerintem inkább hivalkodás és versengés, nem kifejezett igényesség. Itthon ennyivel le van tudva az igényesség, hogy a szett "márkás". Ez nekem kicsit megúszós, de legalább nem elhanyagolt, vagy igénytelen valaki. De nekem kicsit kelet-európai hatású ez a sok feliratos ruha.


Nálam pl egy hosszabb folyamat volt a ruházkodás is. Rengeteg ruhát kellett felpróbáljak, és sok idő kellett, hogy lássam, hogy mi működik rajtam, és mi nem. Ez szerintem nagyon egyénfüggő. Sok férfinek ehhez nincs türelme, nem érdekli, kedve sincs ilyenekre időt pazarolni. Meg ehhez érzék is kell.


Nem tudom pontosan milyen bőrápolási rutinra gondolsz, de nem gondolnám hogy egy férfinak túlzásokba kellene esnie, és szerintem ezt a nők sem várják el, csak egy normális igényességet.

Nekem fura lenne, hogy a férfiak tömegével operáltassák magukat, azért a nőknél sem tömegméretű a dolog, bár nyilván mivel nőkről van szó, jóval fontosabb a dolog. A férfiaknál az edzés sok dolgot meg tud oldani.

2023. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!