Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon bármilyen nőket érintő kritikát lehúznak?

Figyelt kérdés
Én ezt figyeltem meg, hogy a nőkkel szembeni kritikus válaszokat mindig lepontozzák, a férfiakkal szembenieket meg fel. Ez nagyon aránytalannak tűnik és szerintem az sem igaz, hogy a nők finomkodnának, amikor véleményt fogalmaznak meg, nagyon sokszor durván cinikusak és fölényesek. Én próbáltam párszor kiírni olyan kérdést, amikor úgy viszonylag tárgyilagosan leírtam, hogy mit miért érzek problémának akár a saját életem, akár a társadalom fejlődése szempontjából, de legtöbbször nem alakult ki érdemi párbeszéd, csak az a lealacsonyító, egybites válasz jött, hogy INCEL.

ma 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

uristnnn!!! az itteni női válaszolók le lettek szavazva!!!!!!!!...!,!!!

megyek is kiirni egy sértett hisztiző kérdést a kettős mércéről a diszkriminációról és a gyűlöletcunamiról.


Ja nem.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Kérlek mutass rá, a kérdező hol sértett hisztikézik, és hol van az a bizonyos gyűlöletcunami. Mert szerintem kizárólag a te fejedben.


Ezen kívül a probléma sajnos nagyon is valós, nem egy kérdésről van itt szó, hanem elég sok esetről. A kategória elég nagy részében ez a helyzet, amiről a kérdés is szól. Természetesen nem minden itteni nő gyűlölködik és általánosít, de nagyon sok esetben a férfiakat leszóló, általánosító és soviniszta komment az bizony fel van pontozva zöldre. Még akkor is ha amúgy teljesen irreleváns válasz 1-1 kérdés szempontjából, csak épp oda van böfögve egy ilyen, hogy minden férfi egy buta, csak a farkával gondolkodó, perverz és lusta disznó. De tudom, nyilván még az a hibás aki ezt magára veszi, hát mit kell itt mindenen megsértődni, és társai :)


Csak közben meg ellenkező esetben sokszor már ennek a töredékéért megy a dráma, és a lepontozás.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"És így, hogy a férfiak így meg úgy mennyire alantasak és rosszak, romlottak."


De a férfiak ugyanezt mondják, csak ott más férfiak kussolnak. Naponta olvasom férfiaktól, hogy a férfiak mind megbasznának mindenkit, mindegyik ocsmány privátban, mindegyik gusztustalanul beszél a nőkről... és nem szólal fel egy férfi sem.


Már gondoltam, hogy redditen csinálok két külön nicket, és magyar és külföldi fórumokon bemásolom ugyanazokat a férfigyűlölő válaszokat szóról-szóra - csak egyszer nőnek adom ki magam, máskor meg férfinak. Mert az eredmény az lesz, hogy a férfire senki nem szól rá, a nőt meg betámadják.


Ezt figyeld meg. Ha a férfiakat a saját nemük által való lehúzás nem zavarja, akkor ez nem hiteles.

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13, nagyon igaz. Rendszeresen alázzák a saját nemüket a sárga földig, de szerintem fel sem tűnik a delikvenseknek.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!