Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon bármilyen nőket érintő kritikát lehúznak?

Figyelt kérdés
Én ezt figyeltem meg, hogy a nőkkel szembeni kritikus válaszokat mindig lepontozzák, a férfiakkal szembenieket meg fel. Ez nagyon aránytalannak tűnik és szerintem az sem igaz, hogy a nők finomkodnának, amikor véleményt fogalmaznak meg, nagyon sokszor durván cinikusak és fölényesek. Én próbáltam párszor kiírni olyan kérdést, amikor úgy viszonylag tárgyilagosan leírtam, hogy mit miért érzek problémának akár a saját életem, akár a társadalom fejlődése szempontjából, de legtöbbször nem alakult ki érdemi párbeszéd, csak az a lealacsonyító, egybites válasz jött, hogy INCEL.

ma 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bármilyen kommentet lehúznak ami nem jön be a többségnek. A múltkor a kérdező nő volt és tényleg nagyon ostoba volt, egyetértett a többség és egyetlen egy védelmezte úgy, hogy a palit hordta le és szépen le lett pontozva. Tehát szerintem a megfigyelésed nem helytálló.
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Üdv a modern matriarchális társadalomban.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Üdv a valóvilágban,ha egy nőt mersz kritizálni akkor egy sz@r szemét sz@r alak vagy,egy született disznó.

A kritizálni csak a nők kritizálhatják a férfiakat,privilégium,nekünk férfiaknak ez nem lehetséges opció.

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

figyi mostantól mindig amikor ezt látod, linkeld ide a kérdést, és kielemezzük, hogy miért lehetett leszavazva a pasi,oke? (általában azért, mert a nőkkel szembeni ""kritikájuk"" annyi, hogy fájlalják, hogy a nőknek van joga eldonteni, hogy kikkel fekszenek le)


vagy akár kershetsz barátokat a való életben, és akkor nem fog ennyire érzékenyen érinteni hogy egy fórumon ki van éppen leszavazva.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Nincs olyan, hogy "nők". Ha olyat írsz/kérdezel, hogy a nők ilyenek meg olyanok, akkor le leszel pontozva, mert általánosítasz.

Ez a gyakori, nem a társadalomkutató intézet.

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

De a "nők" is ugyanúgy általánosítanak, hogy a férfiak életképtelenek, nem tudnak háztartást vezetni, csak terhet jelentenek nekik, mindig a megcsaláson jár az eszük, nem foglalkoznak önismerettel, érzelmileg elérhetetlenek, soroljam még? És érdekes módon az ilyen válaszokat mindig felpontozzák.

ma 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Olyan izgalmas lenne egyszer egy olyan hiszti poszt, ahol belinkeli azt is a posztoló (lehetőleg több példát, ha már állandóan tapasztalja) ami alátámasztja a felvetését...
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

6-os érdekes, én kapásból tudnék egy mai olyan kérdést mutatni ami hemzseg a férfiakat leszóló általánosítástól. És így, hogy a férfiak így meg úgy mennyire alantasak és rosszak, romlottak. És mind zöldre pontozott válasz. És a pár ottani - ahhoz képest sokkal normálisabb és elfogulatlanabb - férfi válasz meg eléggé le van pontozva.

Szóval ha a férfiakat leszóló általánosítás - szinte minden kérdésben - itt zöld, de a nők meg kikérik maguknak ha valaki rájuk általánosít és lepontozzák és szabadon gyűlölködnek rajta újabb általánosításokkal, akkor hol is van itt a nemek közötti egyenlőség?

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Ennek az az oka, hogy a gyakorit nézegető emberek 70%-a kb nő, akik ugye szeretik a pletyiket meg a más életének szeleteibe való betekintést, a maradék meg férfi és azok között is nagyrészt incel, akik itt névtelenül összegyűlhetnek.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!