Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élem bele magam ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élem bele magam ennyire?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú a suliból. A folyosón szoktam látni, amikor elmegyek előtte mindig megnéz. Szerintem azt se tudja, hogy ki vagyok, de én már azt tervezgetem, hogy mit csinálunk, ha átjön és, hogy majd együtt megyünk szilveszterezni XD. Komolyan annyira beleélem magam, mintha lenne/alakulna köztünk valami. Pedig semmi nincsen, lehet, hogy nem is tetszem neki.

Ti is voltatok ilyenek??

15L


2010. nov. 4. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Akárcsak én. De tegyél azért, hogy ez meg is történjen! Lehet beégsz, de hajrá!
2010. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi, de nem szeretnék beégni

mellettük van a termünk

2010. nov. 4. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg? mit rinyálsz, ha nem teszel érte?
2010. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a rossz hír: nem növöd ki, még egy ideig biztos, én 20 éves fejemmel is vagyok ilyen buta :DDD

egyébkétn szerintem is tegyél érte...nem kell doamenned és randitkérned, de mosogj rá nagyon feltűnően, lassíts mikor mellette mész, és néz a szemébe... hátha.

2010. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bazze az a dúrva h. általában én is ilyen balfék vagyok, hogy nem merek odamenni a csajokhoz mer' félek h. beégek, pedig én már 20 vagyok :D

tipp: kérj tőle egy számológépet arra hivatkozva h. matekdogátok lesz te meg otthonhagytad, utána meg kezdj el vele dumálni etc...

2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

oké majd kipróbálom a mosolygósat meg, hogy lassabban megyek előtte, csak az a baj, hogy mindig tök sok fiú van vele.

a számológépes nagyon jó XD

2010. nov. 4. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves 15:51 etc az stb. Nem romanok kozt v:D
2010. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nyugi :D szar ügy.
2010. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"Gondolj úgy vágyad tárgyára, mintha már a sajátod lenne. Tudd, hogy megfog érkezni, ha eljön az ideje. Hagyd, hogy így legyen. Ne aggodalmaskodj miatta. Ne gondolj a hiányára. Tudd, hogy a tiéd, hogy hozzád tartozik, hogy már most a birtokodban van." (Robert Collier) ;)
2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó ez jó :D
2010. nov. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!