Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jobb ha nem élem bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb ha nem élem bele magam?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve ismerkedtem meg egy közösségi portálon.

Ő akkor még szűz volt,én voltam neki az első.Nos az érdekelne hogy tényleg nem érdemes komolyan vennem,mert lehet hogy egyszercsak "kiröppen" a fészekből,mert valami újat akar kipróbálni,és akkor pofáraesek?!Hihetetlenűl szeret,összeakar velem költözni meg minden,de én félek.Igazából nem is tudom hogy mitől.Én már szeretnék valami tényleg komolyat,mert eddig nem volt olyan kapcsolatom.24 éves lány vagyok,barátom 25 éves.


2011. júl. 13. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret más eszébe sem jut.A kiváncsiság meg mindenkiben meg van,akár szűz volt akár nem.Ne gondolj ezekre.
2011. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszi.Én hosszútávra terveznék......
2011. júl. 13. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem nincs probléma
2011. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kéne h baj legyen, viszont sajnos tapasztalatból mondom h hiába nagy a szerelem, a kíváncsiság is nagy úr. (fleg mondjuk 1 buliban, részegen.)
2011. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 avieholic ***** válasza:

Hát attól függ miért volt addig szűz. Persze benne van, hogy majd "belejön", és keresgél majd, kíváncsi lesz, stb... de hát nem biztos. Én pl. későn vesztettem el, egy olyan kapcsolatom volt, amiben már "minden" történt, mégis továbbra is a komoly kapcsolat a célom :)


Egyszóval csak ezért nem kell szakítanod vele. Talán beszéljetek róla, hogy mióta elvesztette a szüzességét, mennyire változott meg belül, mennyire született meg benne a kíváncsiság. Persze valószínű azt mondja, hogy semennyire, de hát ki tudja :) Azért ne add fel, ha meg mégis csalódás ér, hát sajnos az benne van mindig, de félni nem szabad tőle, mert tönkretesz mindent :)


Hajrá!

2011. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 18:19,

elmondása szerint a karrierje érdekelte,meg a csajok akikkel eddig beszélgetett untatták(10 perc beszélgetés után).És komoly kapcsolatra vágyott,nem egy ilyen 1éjszakás valamire,és olyan csajt keresett aki nem unalmas.Nem tudom mennyire lett kiváncsi,ugyanis tőlem mindent megkap amit csak akar,és még nem lépi túl az én határomat.Az egész az interneten kezdődött,utána eljött hozzám magyarországra,és azóta néha úgy érzem hogy "megfojt" a szeretetével.Amúgy imádom,és hamarosan összeköltözünk.Pár hét még.Amúgy én is kint dolgozom amióta összejöttünk. :)

2011. júl. 13. 19:00
 7/9 avieholic ***** válasza:
100%

Hmm.. Azért arra vigyázz, hogy ha így úgy érzed megfojt, amikor összeköltöztök ez inkább erősödik, mint csitul.


Nem tudom. Az a helyzet, hogy nekem sokan mondták, hogy persze komoly kapcsolatot akarok, meg nem a szex hajt, de majd ha túlleszek az elsőn minden megváltozik. És van is benne valami olyan szinten, hogy sokaknál tényleg. Viszont bennem egyáltalán nem. Ezért -is- merem mondani, hogy nem feltétlenül kell ettől tartanod :)


Tehát szerintem egyelőre semmiképp ne aggódj. Ha egyéb probléma nincsen, akkor szerintem nyugodtan lehet összeköltözni. Azzal úgyis kiderül, hogy jók vagyokt-e együtt, hisz ez fontos mérföldköve egy kapcsolatnak. Egyúttal azért ezt egy bizonytalan ember nem nagyon lépi meg mert nem kis dolog. Mármint aki inkább kalandokra vágyna.


Meg egyébként is.. Nem kell előre parázni :) Majd ha jön probléma, azt meg kell oldani, de amíg nincs, addig nyugodj meg :) Az ilyen felesleges félelmek sokat tudnak rontani a dolgokon, tönkreteszik a bizalmat, stb... ami nagyon rossz, mert sokszor nincs alapjuk. Tehát mindenképp nyugodj meg, ne félj ettől :)

2011. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csináljátok azt amit jónak látsz ne gondolkozz, majd ha félre kefél legfeljebb megbocsátassz neki és vissza megy hozzád, annál jobban fog szeretni
2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én párom is szűz volt, 9 évvel ezelőtt. Hidd el, komolyan gondolhatja, nem ettől fog függni. :)
2011. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!