Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők miért nem vállalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők miért nem vállalják fel az adott férfit vagy férfiakat?

Figyelt kérdés

Nem influenszerekről van szó, mert követői 1000-2000 körül mozognak. Évek óta ''egyedülálló'' státuszúak. De viszik őket nyaralni Barcelonába, Párizsba meg stb. és folyton maximum a pasik lábai látszanak a képeiken.


Ez a néhány nő rendesen dolgozik bejárósan 8 órás munkahelyen. Albérletben laknak.


Évek óta ismerem őket, csak nem beszélgető viszonyban. Csak látásból, köszönésekből stb. De ez idő alatt ennyi feltűnt. Vagyis egy volt régen(nem ebbe a női társaságba tartozik, de hasonló életvitelű), akivel pár szót beszéltem és az ő bevallása szerint sose akar házasodni és sose fog gyereket szülni. Inkább lakik egyedül albiban más-más férfiak ilyen-olyan(?) támogatásával. Erről az utóbbiról ugyan nem beszélt, viszont az évek során azért megmutatkoznak az ilyenek, ha nem is szándékosan figyelsz akkor is.


Nők véleménye is érdekelne erről, hogy mi lehet az a helyzet amikor együtt nyaralsz pasikkal, de nem vállalod fel egyiket se. Azt milyen élethelyzetben tudnád elképzelni?


Vagy erre az egyszerű válasz, hogy ''sugardaddy''-jük lenne? De akkor miért dolgoznak?



ma 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#11 de, az. Mi közöd mások életéhez, hogy ki, kivel utazik, mit csinál? Magánügy.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Lehet sima haver, barátság extrákkal vagy akármi. Én nem járok random férfiakkal nyaralni, de én sem biztos, hogy kiposztolnám akár a sima barátaimat, barátnőimet sem, lehet nem akarnak mindenféle előnytelen fotót a neten magukról, de beállni pózolgatni sem a képek kedvéért. Akár támogató kapcsolatok, akár más, nem látok problémát, nekem ez a “rejtély” nem érné el az ingerküszöböm.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nincs közöm hozzá, de nem is ez a lényeg. Nyilván őket nem kérdezném meg ilyenekről. De az ő magánügyeik nem a ti magánügyetek. Kivéve ha valaki itt magára ismert aki hasonlóan "lazább" felfogásban él férfiakkal.
ma 15:43
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosi korben azt latom, hogy azert nincsenek a pasik a kepen, mert a ferfiak sokkal kisebb hajlandosaggal likeolnak egy kepet, ha a bomba no mellett ott a palija. Egyszeruen igy jobban el tudjak kepzelni a dolgokat vele, mintha a csavojukkal is szemezni kene.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki szerint egy normál embernek 1000-2000 követője van? Persze, hogy ennyi ember előtt nem fogja a valós párkapcsolatát bemutatni. Ilyenkor a többség vadidegen, illetve marketing kellékek. A többi csak lájkvadászat.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ahhoz ismerni kellene őket meg a bevillanó férfi lábak tulajdonosait. Sokféle oka lehet.

- akarnak márkatámogatást, PR csomagokat, szponzorokat szerezni, ehhez gyűjtik a követőket... amik kb. bármilyen csinosabb nőnél többségben a f...agyú, kúrólájkokat osztogató férfiak, akik szeretnek ebbe belegondolni, lehet esélyük a nőnél... ezt a képet meg megingatja az, ha kiderül, van párjuk

- a férfi nem akar közösségi médiában szerepelni

- sugardaddy

- k..ópajti, barátság extrákkal kapcsolat

- ciki vmiért, hogy épp azzal a pasival fut (barátnő exe, ronda stb.)

- nem a párja, hanem vmilyen családtagja vagy barátja

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kivéve ha valaki itt magára ismert aki hasonlóan "lazább" felfogásban él férfiakkal."


Úgy tűnik, nagyon irigykedsz.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

15


Ebben mondjuk lehet valami, mert ettől még szeretik kelletni magukat. És pasi szerepeltetése nélkül gondolom inkább gyarapszik a tábor, keveset csökken.


Azonban az adott pasi nem lesz soha féltékeny ilyenkor? Nem jön elő a birtoklási vágy? Vagy elég neki, hogy megkaphatja és az meg nem érdekli, hogy mások ezt nem látják? És hogy annyira nincs "tisztelve" hogy úgy viselkednek ezek a nők, mint ha szinglik lennének?

ma 16:11
 19/26 anonim ***** válasza:
19: a legtöbb ilyen esetben a pasas is részesül a megkeresett pénzből... aki átlátja, hogy mi a szitu és nem betegesen egós meg féltékeny, az örül, hogy sikerült pluszpénzt a házhoz hozni.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért kéne idegeneknek kiteregetni a magánéletét?


"Azonban egyetlen közös képet se posztolnak velük a nők. Ahogy írtam maximum férfi kéz/láb látszik."


Talán csak pasival lehet utazni? :D

Képzeld, én utaztam barátnővel is többször.

ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!