Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők miért nem vállalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők miért nem vállalják fel az adott férfit vagy férfiakat?

Figyelt kérdés

Nem influenszerekről van szó, mert követői 1000-2000 körül mozognak. Évek óta ''egyedülálló'' státuszúak. De viszik őket nyaralni Barcelonába, Párizsba meg stb. és folyton maximum a pasik lábai látszanak a képeiken.


Ez a néhány nő rendesen dolgozik bejárósan 8 órás munkahelyen. Albérletben laknak.


Évek óta ismerem őket, csak nem beszélgető viszonyban. Csak látásból, köszönésekből stb. De ez idő alatt ennyi feltűnt. Vagyis egy volt régen(nem ebbe a női társaságba tartozik, de hasonló életvitelű), akivel pár szót beszéltem és az ő bevallása szerint sose akar házasodni és sose fog gyereket szülni. Inkább lakik egyedül albiban más-más férfiak ilyen-olyan(?) támogatásával. Erről az utóbbiról ugyan nem beszélt, viszont az évek során azért megmutatkoznak az ilyenek, ha nem is szándékosan figyelsz akkor is.


Nők véleménye is érdekelne erről, hogy mi lehet az a helyzet amikor együtt nyaralsz pasikkal, de nem vállalod fel egyiket se. Azt milyen élethelyzetben tudnád elképzelni?


Vagy erre az egyszerű válasz, hogy ''sugardaddy''-jük lenne? De akkor miért dolgoznak?



ma 14:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy "nem vállalja fel"? Hisz együtt utaznak. Imádom, amikor valaki csak látásból "ismer" valakit, de úgy gondolja, hogy majd megszakérti az életét. Savanyú a szőlő?
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Mert lehet csak sugar daddy, akivel utazik. Engem is vitt ilyen pasi 2 hetes nyaralásra, de nyilván nem vállaltam őt fel :D
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy egyszerűen a pasik nem akarnak szerepelni többezer követő előtt?
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Az utazás alatt gondolom nem volt egy lepedővel végig letakarva?

Mit értesz azon, hogy nem vállalja fel? Akit baromira nem ismersz, arról honnan tudod, hogy a családjának bemutat-e valakit? Aki nem közeli ismerősöd a FB-on, az honnan tudod, hogy nem tesz-e ki olyan képet is, amin rajta van? (Megjegyzem, ha a párom kitenne rólam fényképet, az válóok lenne).

Tapasztalatom szerint, ha valaki nem elégedett az életével, nincs pénze, nem boldog, de látja, hogy más az, vagy például más utazik, ő meg nem, akkor egyből jön a "sugardaddy"-zés. Ez most egy ilyen trend. Egyszerűbb, mint magadba nézni, hogy te miért nem vagy boldog.

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Hú, de kicsinyes, beteges kérdés. Az ilyen beteg, vájkálós, rosszindulatú emberek miatt nem teregeti ki senki a magánéletét. Akikhez semmi közöm, azoknak és sem szoktam bemutatni a páromat. Amúgy a családjával nem utazhat valaki?
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet nem olyan komoly kapcsolat és azért nem akarja kirakni online, de attól még lehet felvállalja és a barátai, családja ismerik, csak a követőinek nem akarja "bemutatni". Influenszerek körében is tudok több olyan példát, mikor csak azután tett ki közös képet, miután összeköltöztek vagy akár csak az eljegyzés után. Értem, hogy ő nem influenszer, de viszonylag sokan követik, nem csak az ismerősei, szóval elképzelhető, hogy valami ilyesmi van a háttérben. Amíg nincs tényleg komoly kapcsolata, nem akarja mutogatni, hogy kikkel ismerkedik, hány pasival volt együtt.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A pasi dönti el, hogy szerepel-e a képen.

Amúgy meg ebben a műfajban előny a diszkréció.

Nem szokás selfieket postolni, hogy #újabbelégedettügyfél

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát mert mindig ''egyedülálló'' van kirakva náluk évek óta. Annyi se, hogy ''kapcsolatban'' és név nélkül. Ők maguk is kapcsolatellenesek ha mondhatjuk. Akivel beszélgettem ő legalábbis az. Azonban viszik őket a férfiak mindenfelé. Többen is. Itthon is, külföldön is. Azonban egyetlen közös képet se posztolnak velük a nők. Ahogy írtam maximum férfi kéz/láb látszik.


Ebből a 4 nőből 3 ismerősöm(2 köszönőviszonyos, 1-el beszélgettem is régen). Így látni, hogy miket töltenek fel. Közös képeket soha egy pasival se, csak barátnőikkel.

ma 14:58
 9/25 anonim ***** válasza:

Utazáshoz nem kell kapcsolatban lenni, én baráti társasággal utazom.

Kérdező, ideje lenne kicsit élvezni a valós életet, kikapcsolódni, kirándulni, megismerni úgy isten igazából 1-2 embert és kis idő elteltével visszanézve teljesen szánalmasnak fogod látni az ilyen típusú vájkálást és mások életének elemezgetését.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valakit ismerek már 6 éve és feltűnnek ilyen dolgok, az nem vájkálás.
ma 15:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!