Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, aki tikkel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen emberhez közeledni? Szerintetek nehezebb?
ma 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek is vannak fokozatai, de igen, ismertem ilyet. A fodrászom pl. folyamatosan rángatta a vállát, olyan volt, mintha mindenért a vállát vonogatta volna. Egy darabig el is tartott, mire rájöttem, hogy ez nála egy tikk.

Meg volt a munkahelyen egy srác, aki mindig a haját dobálta, ez is eltartott egy darabig, mire rájöttem, hogy azért van hosszú haja, így nem olyan feltűnő.

A kisfiam az óvodában tikkelt, amikor stressz érte. Szerencsére leszokott róla. De azt mondták, hogy még csak szóvá se tegyem, mert felerősíti. Szóval lehet ez ideiglenes is.

Hogy hogy lehet felé közeledni? Szerintem ugyanúgy, mint bárki máshoz. De nem mondd neki, elég baja az neki így is.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen nőt.

A fejét mozgatja ( rángatja) állandóan a bal válla felé.

Amikor megdugtam, egyszer sem csinálta, utána megint...😀

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!