Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Női ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Női ismerősötök előtt mennyire néztek meg más nőket az utcán?

Figyelt kérdés
Pár férfi kollégámnál és ismerősnél is észrevettem, hogy jön egy jó nő, ha ott van más nő is a társaságban, akkor nem bámulják meg annyira, csak pár sunyi pillantást vesznek a nőre. Miért? :D Csak kíváncsi vagyok.
febr. 3. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez hihetetlen lesz, de én soha nem voltam az a "meg kell bámulni" vagy "utána kell fordulni, mert hú de milyen segge van" típus.


Engem nem szokott befolyásolni vagy érdekelni különösebben, ha látok az utcán ismeretlen de szép nőket, ezért nem szoktam őket megbámulni sem.

febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert titkon attól tartanak hogy a közös nőismerős, akivel vagytok, ő megsértődne, hiszen azon a mérlegen, amire rátette a sors az idegen utcán sétálóval, azon alul maradna. Na ezt nem akarja a férfi, hogy így érezzen a nő. Ezért csak lapítva néz utána, nehogy valaki észrevegye.
febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
febr. 4. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerős a nő, akivel vagyok, akkor miért ne nézhetnék meg más nőt a társaságában?
febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!