Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a rossz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a rossz? (lentebb).

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy fél évvel ezelőtt bevallottam neki az érzéseimet (előtte barátok voltunk, bár már akkor is vegyes jeleket adott, miközben kapcsolatban van). Ezt követően megegyeztünk, hogy "lezárjuk" a dolgot, és ő kérte, hogy ne keressem. Eleget tettem ennek a kérésének, és szépen lassan kezdtem elengedni őt is, meg a fájdalmat is.


Azonban az elmúlt hónapokban többször is keresett, először havonta 1-2x, később hetente is, mindenféle okkal. Én viszont természetesen tartottam egy kis távolságot – részben az elfoglaltságaim, részben pedig az érzéseim miatt. Bár beszélgettünk, nem voltam annyira elérhető számára. Legutóbb azt mondta, hogy azért kezdett engem "lepattintani" és ignorálni, mert én is ezt teszem vele, és most még intenzívebben teszi ezt.


Tényleg én lennék a rossz, csak mert megpróbáltam távolságot tartani, hogy ne játsszon az érzéseimmel?


Köszi!


ma 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz, de magadat kínoztad csak. Kapcsolatban van, közben vegyes jeleket ad, ez nem túl biztató, bár tég
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
téged sem értelek hiszen tudtad, hogy kapcsolatban van. Igazából te vagy a tartaléka, ha megromlana vagy tönkremenne a kapcsolata, hoztád megy majd vigasztalódni. És ugyan ezt megteszi majd veled is.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett neki elmondani mit érzel amikor kapcsolatban van? Azt hitted, hogy majd elhagyja érted? Nem fogja. Te ahhoz kevés vagy. Most már szépen eljátszadozik veled: hol hideg hol meleg - lefektett egyszer/sokszor azt kirúg az ágyból és az lesz a kifogása, hogy te játszol vele. Egy mukkot nem kellett volna mondani hanem szépen letiltani, nem barátkozni vele, hogy el tudd felejteni. De te nem azt csináltad, sőt most sem hanem hagyod, hogy hülyét csináljon belőled. Na majd nemcsak a farkát fogod szopni hanem mellette/miatta is fogsz. Gratulálok, jól kicsesztél magaddal.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!