Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi üthetett a srácba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a srácba?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen, aki nagyon jó kapcsolatban van a főnökömmel. A főnököm úgy egy hónapja el mondta, hogy a srác mindig rólam kérdez, és azt ecseteli milyen jó nő vagyok, de amúgy van barátnője. Úgy 2 hete velem is elkezdett bent a munkában beszélgetni a srác és nekem is mondta hogy szép vagyok, ahányszor látott szószerint mindig külön köszönt nekem és kereste a társaságom. Pár napja viszont eléggé barátzónába tett, es a fönökömnek att mondta mindenkinek tudni kell hol a helye. Ezen egy picit felhúztam magam, mert nyilvánvaló hogy nem akarok semmit tőle, hiszen van már valakije, akitől eszemben sincs ellopni. Mostmár ha lát nem köszön, nem néz rám, vagy ha azon kapom hogy néz elfordul, totál ignorál. Mi lehet ennek az oka?

#barátság #párkapcsolat #vonzalom #Munkahelyikapcsolat
tegnap 16:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Lol:)


Nyilván észrevettem hogy tetszek neki, nem volt nehéz, de inkább csak nevettem amikor flörtölt. A barátzóna annyiból állt amit írtam: tudjuk hol a helyünk, bár ezt elméletileg magára értette. Hogy neki kéne észben tartania hogy a barátnöje mellett a helye.


Ha ráhajtottam volna azt írnám, de csak egyszerűen nem vágom a logikáját. Mi ez a barátzóna, utána pedig az ignorálás. Anonimon ki fél szerinted leírni az igaz sztorit?

tegnap 18:42
 12/16 A kérdező kommentje:

De azért gratulálok 9es és 10es kommentelő hogy sikerült átlátnotok a kis álszent természetemen, nem semmi teljesítmény:D


És ha én elkezdtek rá haverként gondolni, mert mondtam: el tudok vele beszélgetni olyanról amiről mással nem, akkor miért kéne örülnöm hogy ignorál? Miért mániája mindenkinek az, hogy egy csaj nem gondolhat simán barátként egy pasira?

tegnap 18:46
 13/16 anonim válasza:

Egyszerűen csak szeretnéd kivenni a képletből a törődését és egóhízlalását úgy, hogy cserébe ne kelljen adnod semmit.

Ebből lett elege.

tegnap 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
"el tudok vele beszélgetni olyanról amiről mással nem" - tehát már nem igaz, hogy semmit nem akarsz tőle. Olvasd vissza a kommentjeidet, ha valaki kedveli a kollégáját munkatársként (amivel semmi baj nincs) és néha szeret vele beszélgetni, az nem kezd róla olyan gúnyos stílusban írni, ahogy te, például, hogy "nem tudja hova tenni a farkát" stb.
tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele kapcsolatot!!

Miért kell mindig a romantikára kivetíten mindent? A tapasztalataim szerint pedig elég helyes az a férfiakra, hogy nem tudnak bánni a f@rkukkal és azzal gondolkodnak.


Minden kollégám djket hallgat, szóval igenis örültem, hogy beszélhetek valakivel egy egy rock bandáról. De nem hiszem hogy valaha is flörtöltem volna a sráccal vagy félreérthető jeleket adtam volna neki. Mondtam, flörtjeire nem reagáltam, max nevettem.


De elég egyértelmű volt számára is hogy nem jönnék vele össze nem csak a barátnő miatt hanem azért sem mert idősebb nálam. 10 év nekem valahogy soknak tűnik..


Nem volt még kapcsolatom, sem kavarásom semmi ilyesmi ezért nem vagyok annyira pasi szakértő, és valamiért próbálok hinni abban hogy egy nő és egy fiú lehet akkor is barátságban, ha nem szexelnek.

tegnap 19:03
 16/16 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat is barátságkent kezdődik,ha úgy vesszük. Megismerjük egymást,jóban leszünk és alakul.

Ha nem volt még kapcsolatod,azért nem érted. Ha nem érdekelne,nem tettél volna fel róla kérdést. Nincsen ezzel gond,csak ne tagadd magadnak. Nekem is megtetszett egy foglalt férfi. Nem hajtottam rá,de attól megzmegtortent,mivel a szimpátiát meg vonzalmat nem lehet irányítani vagy kikapcsolni. Előfordul,ez van.

A sracra meg a kérdésre csak annyit,hogy valószínűleg rájött,hogy nem akarja kockáztatni a kapcsolatát miattad,ezért mostmár nem akar veled bratyizni. És nem azért,mert a farka irányítja,hanem ugyanúgy kapcsolatban lévő embereknél is néha előfordul,hogy megtetszik nekik más. Csak erről soha senki nem beszél őszintén,mert milyen dolog ez,ha szereted a másikat akkor nem történik ilyen,blabla. Dede,hogyne történne. Ilyenkor jön az,hogy a hűség döntés kérdése. A srác döntött. Ennyi történt.

tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!