Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi üthetett belém? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett belém? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátomat nagyon szeretem, vele tervezem leélni az életem... de tegnap elmentem bulizni és az egyik közös ismerősünkkel nagyon jól elbeszélgtettem és végig azt éreztem, hogy milyen jó lenne megcsókolni meg hasonlók... ez nagyon gáz..utálom magam
2016. júl. 3. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Hiába nyomod el, pont ez a lényeg, hogy mit érzem belülről.
2016. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem szabad elnyomnod magadban, mert bár nem csaltad meg a barátodat, ennek a vágynak is oka van. Ha megkeresed az okot, hogy miért vonzott a férfi és mi az, amit a párod nem ad meg, akkor könnyen lehet orvosolni a problémát, ha elnyomod magadban csak növekszik majd a probléma.
2016. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi, csak nem vagy aszexuális.

A hűség nem azt jelenti, hogy többé senki sem fog vonzani. Hanem azt, hogy ilyen helyzetben tudsz nemet mondani!

2016. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátoddal is tudsz ilyen jókat beszélgetni?
2016. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!