Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett belém? 20/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, nagyon fontos nekem.. Ha elveszíteném beleőrülnék. vele tervezem leélni az életemet.. tudom hogy nem találnék mást akivel ennyire összeillünk... Viszont néha rámtör egy érzés... hogy annyi jó pasi van aki össze akar jönni velem, mi lenne ha nem a barátommal lennék hanem randizgatnék... ( régen mindig ez volt.. randizgattam, de senki nem volt jó nekem) most megtaláltam azt aki jó, de ezzel az érzéssel nem tudok mit csinálni, mert néha előjön és utálom magam miatta... nem tudom mennyire volt érthető. Hiába szeretem a barátom, néha eszembe jut, hogy hmm milyen jó lenne ezzel-meg azzal a sráccal kavarni... ( pedig tudom hogy azzal a sráccal nem élnék le egy életet, csak a barátommal)... nem értem magam
2016. jún. 20. 23:11
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
43%

Talán a megszokás miatt reflex.

Hosszabban voltál szingli,mint amióta vele vagy most?

2016. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Haha, a barátom azt hiszi én írtam ki a kérdést, és most ki van akadva. :D
2016. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Csináljatok a barátoddal olyan dolgokat, amiket általában nem, talán picit unalmas lett a kapcsolat, de emiatt nem éri meg felrúgni mindent.
2016. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Istenem szegeny srac :( szerintem hagyd el ot mert jobbat erdemel nalad!
2016. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és ő volt nekem az első szexuális téren... és kipróbálnám mással. De a valóságban nem lennék képes rá, mert őt szeretem...
2016. jún. 20. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

20 évesen mit akarsz? teljesen természetes, amit érzel, nyugodj meg, és ne utáld magad.

egyáltalán nem biztos, h. ez a barátod az igazi, 5 év múlva lehet, h. mással leszel, csak addig maradj vele, amíg biztosan szerelmes vagy, ha mások is vonzanak, inkább szakíts, ne csald meg, és ismerkedj bátran.

2016. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is párom az első és nekem is szoktak így elkalandozni a gondolataim. Szerintem ez természetes dolog. A megcsalás is így kezdődik csak te szerintem nem akarsz ennél tovább menni.
2016. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hasonló érzésem, de nekem inkább az hiányzik, hogy amikor még én is randizgattam, akkor ott volt a kiszemelt és kvázi elkellett érnem, hogy meghódítson, flörtölgettünk és izgultam a randik elött, féltem, hogy esetleg nem lesz második randi, és nekem ez az izgalom/bizonytalanság hiányzik, de ennél nekem sokkal többet jelent az, hogy ott van valaki, aki szeret, támogat, segít és tudom, hogy maximálisan megbízhatok benne.
2016. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha már az is eszedbe jut, hogy az egyik ilyen jó pasi társként is be tudna válni, akkor ideje tovább lépni. Addig ne randizgass, nem venném a lelkemre, hogy beleőrülsz a szakításba.
2016. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

R¡bancitisz


Talán az izgalom hiányzik... menjetek el extrém sportolni :D

2016. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!