Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett belém? 20/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, nagyon fontos nekem.. Ha elveszíteném beleőrülnék. vele tervezem leélni az életemet.. tudom hogy nem találnék mást akivel ennyire összeillünk... Viszont néha rámtör egy érzés... hogy annyi jó pasi van aki össze akar jönni velem, mi lenne ha nem a barátommal lennék hanem randizgatnék... ( régen mindig ez volt.. randizgattam, de senki nem volt jó nekem) most megtaláltam azt aki jó, de ezzel az érzéssel nem tudok mit csinálni, mert néha előjön és utálom magam miatta... nem tudom mennyire volt érthető. Hiába szeretem a barátom, néha eszembe jut, hogy hmm milyen jó lenne ezzel-meg azzal a sráccal kavarni... ( pedig tudom hogy azzal a sráccal nem élnék le egy életet, csak a barátommal)... nem értem magam
2016. jún. 20. 23:11
1 2
 11/11 Noren1989 ***** válasza:

Vágysz más faxára.

Első kapcsolat nagyon ritkán végződik boldog, házas élettel.


26/F

2016. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!