Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi üthetett a srácba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a srácba?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen, aki nagyon jó kapcsolatban van a főnökömmel. A főnököm úgy egy hónapja el mondta, hogy a srác mindig rólam kérdez, és azt ecseteli milyen jó nő vagyok, de amúgy van barátnője. Úgy 2 hete velem is elkezdett bent a munkában beszélgetni a srác és nekem is mondta hogy szép vagyok, ahányszor látott szószerint mindig külön köszönt nekem és kereste a társaságom. Pár napja viszont eléggé barátzónába tett, es a fönökömnek att mondta mindenkinek tudni kell hol a helye. Ezen egy picit felhúztam magam, mert nyilvánvaló hogy nem akarok semmit tőle, hiszen van már valakije, akitől eszemben sincs ellopni. Mostmár ha lát nem köszön, nem néz rám, vagy ha azon kapom hogy néz elfordul, totál ignorál. Mi lehet ennek az oka?

#barátság #párkapcsolat #vonzalom #Munkahelyikapcsolat
ma 16:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem tudom
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem lennék szívesen. Mindenki bizalmaskodik a főnökkel, hogy bevágódjon nála, ő meg mindent továbbad. Nálatok dolgozni nem kell? Szerintem munkahelyen koncentrálj a munkára, nem kell kavarni senkivel, olyannal meg pláne nem, akiről tudod, hogy kapcsolatban van.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Vagy talán nem csak a főnököm hanem a barátom is? Ha éppenséggel nincs munka szerencsére nem vagyunk kizsigerelve, szóval nem olyan nagy szám, ha beszélgetünk is. Emberek vagyunk, nem robotok:)

És nem akarok kapcsolatot vele, tudom hogy van barátnője. De attól még úgy éreztem összebarátkoztunk.

ma 17:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az elején fel akart szedni.

Aztán átgondolta, hogy nem ér annyit az egész hogy emiatt veszélyeztesse a meglévő kapcsolatát.

Ilyen esetben a legjobb ha érzelmileg elzárkózik tőled.

Ha ez nem sikerül, munkahely váltás még ami szóba jöhet.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmam sincs mi üthetett belé, viszont egy általános jótanácsom van hozzád és minden csajszihoz, beleértve a sokkal fiatalabb önmagamat:


Minden alkalom és minden személy, akinél valakinek nem tudom egyértelműen olvasni a viselkedését, félreérthető jeleket ad, egyszer így viselkedik, másszor úgy, azon kell gondolkodnom hogy ezzel vajon mire akart utalni és összességében bizonytalan helyzetben tart, azt nagy ívben el kell kerülni. Sosem lesz jó vége, akár barát, akár szerelem mindig csalódást okoznak. Aki egyértelmű, kedves, nem jászmázik és jól érzed magad vele anélkül, hogy feszengve azon gondolkodnál, hogy most mit tettél jól vagy rosszul, na azok lesznek a jó emberek az életedben.

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Atyám. Hogy lehet egy pasi ilyen gyerekes? Akkor hagyom hogy letisztázza magában és nem problèmázok azon mi a baja. Jó volt addig a barátjának lenni amig tartott😅
ma 17:50
 7/16 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Olyan jól elbeszélgettünk és végre volt egy ismerősöm aki rockot hallgat meg animét néz, erre nem beszélgethetek vele, mert nem tudja irányítani a f@rkát🤦‍♀️
ma 17:52
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem a barátod volt ezt értsd meg.

Szerinted hány férfi akar nő barátot magának?....

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt is irtad:



"Pár napja viszont eléggé barátzónába tett"



szóval maradjunk abban hogy hiába tudod a többieket hülyíteni átlátok rajtad!


igazából te vagy az aki rá akart hajtani vagy ráhajtott a srácra hiába adtad itt az ártatlant

ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 ugyanezt akartam írni

Ha én "nem akarok semmit" valakitől, akkor még örülök is, hogy ignorál, kérdést meg végképp nem írok ki erről.

A srác nem téged választott, savanyú a szőlő. Még csak beszélgetni sem akar veled.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!