Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is ellenszenvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ellenszenvessé váltak a nők?

Figyelt kérdés

Rám sem hederítenek, más férfiakért meg vérre mennek egymással. Próbálkoznak náluk, olyankor fel tudják adni a női méltóságukat, nem számít, ha egy tökéletes pasi van a láthatáron.

Régebben örültem, ha láttam egy szép csajt, jókedvem lett, mostanra már annyira ellenszenvessé váltak, hogy herótom van, ha eggyel beszélnem is kell valamiért. Már azt kívánom bárcsak születtem volna inkább melegnek, akkor nem mentem volna ezen keresztül. Az idősebb generációval semmi gondom sincs, a velem egykorú huszonéveseket és a fiatalabb tiniket ki nem állhatom.

Másokkal is ezt tette a tehetetlenség amit a sikertelenség okozott?



tegnap 16:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"meg hirtelen bármiről elbeszélgetni egy nővel"


Férfiakkal tudsz?

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem különösebben. Inkább hidegebb személyiség vagyok, de ha szóba elegyedek egy olyan sráccal aki könnyed, laza és nyitott a beszélgetésre, akkor felveszem én is az ő tempóját és úgy már tudok társalogni. Főleg, ha olyan a téma amiben valamennyire kompetens vagyok.
tegnap 20:41
 23/33 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt igaz a nőkre is. Akinek szimpatikus lehettem, vagy olyan be nem áll a szája típus volt és vitte a beszélgetést, akkor azzal is tudtam csevegni.
tegnap 20:42
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

Akkor máris kiderült két dolog. Hideg személyiség vagy, ami nőben is, férfiban is negatívabb (még akkor is, ha veled egynemű ismerős vagy kolléga az illető), és nem nőkkel nem tudsz beszélgetni, hanem olyan emberekkel, akik olyanok mint te. Szóval inkább "domináns" beszélgetőkkel tudsz beszélni.


Ezzel viszont nagyon sokan vannak így. Ritka az az ember, aki vágyik arra, hogy olyannal beszélgessen, aki kicsit kuka, és irányítani kell.

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

"Nem állnék be most már a huszadik jelentkező mögé a sorba, hogy na majd hátha engem fog választani őkegyelme. Ha olyan jó nem vagyok mint a másik pasi, hogy tegyen érte, hogy megpróbáljon megismerni, megfogni magának, akkor hova is pedálozzunk?!"


Ez a lényeg, ezt írtam. Hogy neked en bloc az a problémád, hogy érted nem tepernek.


Neked nem azért ellenszenvesek a nők amiket itt leírtál.


Azért ellenszenvesek számodra a nők, mert nem ájulnak el a puszta létezésedtől.


Te akkor lennél boldog meg elégedett, hogy így betoppansz valahova, és minden nő el legyen ájulva tőled és meg akarjanak ismerni.


"sok energiát és pénzt fektettem bele és még így sem jönnek a sikerek. Hogy ezeket megtettem nem bánom, mert szeretek öltözködni is, meg fodrászhoz járni, jó parfümöket venni, olvasni stb."


Ezek pedig alap dolgok... Azért ne várj már dicséretet, mert nem esik össze valaki melletted mert büdös vagy mint a dög, meg mert 2 hetente jársz fodrászhoz 3 hónap helyett, hogy ne nézz ki úgy mint egy hajléktalan... Ezek alapvető igények.


Ez olyan mint mikor Tiktokon 1-2 nő arról csinál videót, hogy ő milyen különleges, mert amúgy már milliomos lehetne ha csinálna Onlyfansot, de ő mégis bemegy dolgozni napi 8 órában..


2024-ben ott tartunk, hogy valaki azzal henceg, hogy nem k.rválkodik? Ne már..


Nem büdös a szád mert fogat mosol, fürdesz naponta, hajat mosol rendszeresen, használsz parfümöt stb., én nem gondolom hogy ezek olyan marha nagy energia befektetések, mint írtam, alap dolgok.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
47%

"Nem állnék be most már a huszadik jelentkező mögé a sorba, hogy na majd hátha engem fog választani őkegyelme"


Nekem meg ez ellenszenves. A fejedben létezik rólam egy kép, kis háttérsztorid is íratott veled a gyűlöleted, szóval nem semlegesen kezdted az ismerkedést, hanem ridegen és lenézően.


"Ha olyan jó nem vagyok mint a másik pasi, hogy tegyen érte, hogy megpróbáljon megismerni, megfogni magának, akkor hova is pedálozzunk?!"


Ha te akarsz megismerni, neked kell pedálozni.

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
66%

De esetleg még érthetőbben átfogalmazom neked.


Ha elképzelünk egy képzeletbeli skálát, és akkor rakjuk erre a skálára az erényeket (bár mint írtam, ez amit te írtál nem erény, hanem alap dolgok), akkor az hogy van alapvető higiéniád, az a skálán a 0.


Tehát ha nem mosol fogat, akkor az a -1. Ha nem mosol fogat és 2 naponta fürdesz, az a -2. Remélem nem kell folytatnom. Tehát ez amit leírtál a skálán kereken a 0. pontba tesz.


De mielőtt támadásnak gondolnád, én is férfi vagyok, tehát ez igaz a nőkre is.


Szóval akkor azt tudjuk, hogy ezen a skálán stabilan a 0-án állsz, mert ezt el mondtad.


Na, tovább?


Milyen egyéb dolgokat tudsz felsorolni, ami miatt érdemes téged választania egy nőnek, a maradék 19 helyett?


Csak mert azt írtad, nem állsz be 20.-nak a sorba. Ezzel nincs is semmi gond.


De milyen egyéb dolgokat tudsz felsorolni, ami miatt több vagy jobb vagy mint a maradék 19?

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy ezek alap dolgok kelleneme, hogy legyenek, mert neked meg nekem valószínűleg azok, de hidd el, hogy sok másik férfinek nem az. Jöttömben-mentemben ezt tapasztaltam is. Lényegtelen, a mai napig úgy tudom, hogy egy férfi, ha stílusos és ad magára az a nőknek nem nulláról indul, de ha mégis nulla, akkor az egy szép nagy kövér nulla.

Nem tudok magamra csupa pozitív jelzőket aggatni, nem is áll célomban önmagam fényezése. Biztos vannak nekem is olyan tulajdonságaim ami egyes nőknek vonzó volna, meg olyan is ami nem. Ezeket is, mint oly sok más mindent ki-ki dönti el az egyéni preferenciái szerint.

De valóban az esett volna a legjobban régebben, ha utánam is bomlottak volna a nők és ahogy írod is, ha beléptem valahova, akkor felfigyeltek volna rám.


#26

Na épp ezért nem érdekel már senki kimondottan és nem töröm magam senki után, hogy ne azzal jöjjön, hogy ha akarok valamit, akkor teperjek. Tepernek nálatok így is elegen.

tegnap 22:05
 29/33 A kérdező kommentje:
Kellenének, hogy legyenek*
tegnap 22:07
 30/33 anonim ***** válasza:

28


"Az lehet, hogy ezek alap dolgok kelleneme, hogy legyenek, mert neked meg nekem valószínűleg azok, de hidd el, hogy sok másik férfinek nem az. Jöttömben-mentemben ezt tapasztaltam is. Lényegtelen, a mai napig úgy tudom, hogy egy férfi, ha stílusos és ad magára az a nőknek nem nulláról indul, de ha mégis nulla, akkor az egy szép nagy kövér nulla."


De neked ezzel mint férfi semmi kezdenivalód nincs. Mármint azzal, hogy más mondjuk igénytelen. Te nem vagy az, ez tök jó, de hidd el nekem, hogy a nők (de inkább mondjuk azt, hogy az embereknek) 99%-nak ez alapvető igény, ez nem kérdés.


"Nem tudok magamra csupa pozitív jelzőket aggatni, nem is áll célomban önmagam fényezése. Biztos vannak nekem is olyan tulajdonságaim ami egyes nőknek vonzó volna, meg olyan is ami nem. Ezeket is, mint oly sok más mindent ki-ki dönti el az egyéni preferenciái szerint."


Pedig ez lényeges információ volna, mert irtó kevesen gyakorolnak önreflexiót, anélkül pedig nem fog menni sem a párkeresés, sem a karrier, sem más.


Azt mindenki el tudja mondani, hogy a másik nem mekkora szemét, a férfiak arról magyaráznak hogy a nők ilyenek, a nők arról hogy a férfiak meg olyanok, de soha senki nem teszi fel saját magának a kérdést, hogy valójában miért is vagyok több én ezeknél az embereknél? Miért érdemes engem választania egy nőnek vagy egy férfinak a többi 5-10-15 helyett?


Tudod kicsit olyan ez mint a munkahely és a karrier. Gondolj bele, egy állásra is jelentkeznek akár 100-an is, mégis csak 1 embert fognak felvenni. Azért azt az 1 embert veszik fel, mert valószínű abban az 1 emberben volt valami plusz, ami a többi 99-ben nem volt meg.


És például ha a munkahelyet nézzük mint párhuzam, rengeteg (egyébként csóró) embernek meggyőződése, hogy a világnak meg kellene hajolnia előtte, mert ő felkel reggel 6-kor, hogy beérjen 8 órára. Vagy hogy nem alszik el. Vagy hogy nincs mínusz órája. Tényleg vannak ilyen emberek...


Ezért mondom, hogy fontos az önreflexió, mert ha valaki megragad ebben a gondolkodásban mint amiben te (fogat mosok, energiát teszek bele, igazi főnyeremény vagyok) vagy amiben sokan a karrier terén (beérek időben, nem alszok el, nem csinálok milliós kárt a cégnek ahol dolgozom), akkor az szimpla egy helyben toporgás, de mindenesetre előrébb nem fogsz jutni és sosem éred el azt amit akarsz.


Az emberek és en bloc a társadalom pedig nem változik. Mindenki jó munkahelyet akar, jó kocsit, jó nőt, jó pasit, blabla. Ezzel pedig az ég világon semmi probléma nincsen.


Viszont kell az, hogy valamiben kitűnj a többi 20-tól, teljesen mindegy hogy nőkről beszélünk, férfiakról, munkahelyről, sportról, akármiről.

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!