Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is ellenszenvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ellenszenvessé váltak a nők?

Figyelt kérdés

Rám sem hederítenek, más férfiakért meg vérre mennek egymással. Próbálkoznak náluk, olyankor fel tudják adni a női méltóságukat, nem számít, ha egy tökéletes pasi van a láthatáron.

Régebben örültem, ha láttam egy szép csajt, jókedvem lett, mostanra már annyira ellenszenvessé váltak, hogy herótom van, ha eggyel beszélnem is kell valamiért. Már azt kívánom bárcsak születtem volna inkább melegnek, akkor nem mentem volna ezen keresztül. Az idősebb generációval semmi gondom sincs, a velem egykorú huszonéveseket és a fiatalabb tiniket ki nem állhatom.

Másokkal is ezt tette a tehetetlenség amit a sikertelenség okozott?



ma 16:38
1 2 3
 11/29 Senior Séf ***** válasza:
34%
Savanyú a szőlő?
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Senior Séf ***** válasza:
12%
Én még most, tollahullott vén csókaként is imádom őket, amiért ilyen széppé tették az életemet.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
ma 19:28
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Ez semmi másról nem szól, csupán arról, hogy nem te vagy az akiért tepernek a nők. Bizonygathatod, hogy te rendben vagy magaddal és ezzel a dologgal, de hazugság. Ha ez így lenne, nem született volna meg ez a kérdés.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
Ezek az incel és hasonló kérdések egy az egyben olyanok, mint mikor kövér tinilányként azon sírtam, hogy a helyes fiúknak a sovány lányok kellenek, és nem én, és nem fair. Annyira örülök, hogy előbb rájöttem, hogy változtatnom kell, mint ez a sok öreg lúzer.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#9 nem tudhatjuk, hogy az eladónő kiszemeltje valóban "top pasi" volt-e.

Ez a "top pasi" duma meg alapból rohadt szánalmas, hiszen minden ember számára más a vonzó.


Az viszont szinte biztos, hogy ha az az eladónő úgy első látásra szeretett bele a csávóba, akkor valszeg nem a pénze, a BMW-je, vagy a nagy farka indított el benne vágyakat. Ahogy ezt az incelek elképzelik. Hanem valahogy jó benyomást tudott tenni rá, lehet elsütött egy poént, vagy nagyon udvarias volt.

ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes. Én is siketelen vagyok a nőknél de mégsem utálom őket. Inkább mélyen bele ástam magam hogy mi lehet a baj. Arra jutottam hogy valószínüleg nem a külső a baj hanem egyszerűen nem vagyok elég vicces, nem tudok flörtölni, nem megy a small talk és ha esetleg valakinek tetszek azt nem veszem észre.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
19:45 Beváltak a változtatásaid?
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Valamennyit javultam de sikerem még nem volt azóta se. Viszont azt hozzá kell tenni hogy nem mozgok nők közelébe. Lehet hogy ha azon is változtatnék akkor már lenne siker élményem.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem érted. Nekem az a bajom, hogy rendben vagyok magammal egyébként, sok energiát és pénzt fektettem bele és még így sem jönnek a sikerek. Hogy ezeket megtettem nem bánom, mert szeretek öltözködni is, meg fodrászhoz járni, jó parfümöket venni, olvasni stb. Tehát nem csak a nők miatt kezdtem el ezeket. Hiába próbálja mindenki erre kenni, hogy változtatni kell meg tenni érte. L*faszt!

Nem tudtam én sem flörtölni meg hirtelen bármiről elbeszélgetni egy nővel, ha úgy adódott. Ez biztos, hogy igaz, hogy hátrány. De akkor minden férfi, akinek barátnője, felesége van, az szívtipró, macsó dumával tud bókolni a nőknek, amire azok már ájuldoznak is?! Erősen kétlem. Ezzel különben már a hócipőm is tele volt, hogy mindenki szerint a nőknek hódolni kell. Nem állnék be most már a huszadik jelentkező mögé a sorba, hogy na majd hátha engem fog választani őkegyelme. Ha olyan jó nem vagyok mint a másik pasi, hogy tegyen érte, hogy megpróbáljon megismerni, megfogni magának, akkor hova is pedálozzunk?!

ma 20:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!