Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is ellenszenvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ellenszenvessé váltak a nők?

Figyelt kérdés

Rám sem hederítenek, más férfiakért meg vérre mennek egymással. Próbálkoznak náluk, olyankor fel tudják adni a női méltóságukat, nem számít, ha egy tökéletes pasi van a láthatáron.

Régebben örültem, ha láttam egy szép csajt, jókedvem lett, mostanra már annyira ellenszenvessé váltak, hogy herótom van, ha eggyel beszélnem is kell valamiért. Már azt kívánom bárcsak születtem volna inkább melegnek, akkor nem mentem volna ezen keresztül. Az idősebb generációval semmi gondom sincs, a velem egykorú huszonéveseket és a fiatalabb tiniket ki nem állhatom.

Másokkal is ezt tette a tehetetlenség amit a sikertelenség okozott?



ma 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Magadat utálod kérdező csak a nőkre vetíted ki.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem utálom magamat, mert jól elvagyok a dolgaimmal, vannak céljaim, sok dolog érdekel és egy csődtömegnek sem tartom magam, szerintem amúgy mások sem akik ismernek engem.
ma 16:52
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem. Nem vagy boldog hiába értél ezt-azt hisz csajokat akarsz levarrni, de nem jön össze. Utálod, hogy milyen szerencsétlen vagy és a nőkre vetíted ki az érzést.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Általában a nőkkel való társalgás is kiváltója lehet az ellenszenvnek. A legtöbb nagyon primitív.


Talán rossz helyen keresgélsz.

Figyeld meg kikkel beszél, kivel barátkozik. Egy iskolázatlan is lehet értelmes és egy iskolázott is lehet buta.

A köre az jó szűrő lehet mindenre.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Tehat, ha jól ertem, neked szép nő kell, és fontos szamodra, hogy vonzó legyen a nő, de ha a nő is helyes férfit akar, akkor a k*rva anyjat, és ellenszemvesek. 👏👏👏
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3

Ez igaz, nyilván mindig is szerettem volna ha én is bejövök nekik, egyikkel is másikkal is alakult volna ez az minden héten, ha más nem akkor csak szex. De nem voltam még együtt csak két nővel. Az egyikkel igaz évekig, a másiknak csak a szeretője voltam. Illetve még eggyel alakult valami, de róla is kiderült, hogy barátja van, ő azonban már nem csalta meg a párját.

De ezért nem utálom magam, mert nem olyan genetikával születtem, nem abba a szűk halmazba tartozom, akiért mindenki odavan és szétszedik. Különben meg nem tartom magam rondának sem arcra. 180 centi felett van a magasságom is, kondizok is, úgyhogy nem érzem magam alsóbbrendűnek. Hogy miért nem tetszem a legtöbb nőnek az rejtély. Sokáig kerestem rá a válaszokat.

ma 17:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A nők senkiért nem tepernek, összekevered őket a tinilányokkal, de abból is max a gázosabbjával.


Ha felnőtt nővel akarsz értelmes kapcsolatot, akkor aktívan tenned kell érte, nem pedig azt várni, hogy majd nyálfolyatva ájuldoznak utánad idegen nők a Blahán. (Max ha iszonyatosan részegek.)


Ne akarj minden nőt, nőj föl. Egy nőt akarj, és olyat, akivel kompatibilis vagy. Dolgozz az önismereteden, hogy rájöjj mire van szükséged.


Kicsit olyan vagy, mint egy hülye ötéves, aki kivágja a hisztit az áruházban, mert a szülei nem vették meg neki a játékot.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semni baj nem lenne ezzel, ha nem akarnál az undorod és gyűlöleted ellenére is baszni.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Most már nem akarok. Mint írtam is, most már még látni sem szeretem őket, nem vagyok rágerjedve a témára. A kérdés is arra irányult, hogy más top férfiak is így éreznek?

#7

Nem így látom. Épp a tegnap-tegnapelőtt láttam egy kérdést, ahol egy eladónő teljesen rá volt egy vevőre kattanva, hogy hogyan ismerje meg, vagy írjon-e rá, ugyanis lenyomozta a kilétét, mert mikor fizetett az elejtett valami flörtöt. Úgyhogy szerintem a nők igenis törtetnek meg nyomulnak azokra akikben látnak valamit. Csak utána ne jönnének azzal, hogy hát nehogy már a nő kezdeményezzen egy férfinél.

ma 19:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Más nem top férfiak*
ma 19:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!