Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valaki azt írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki azt írja, hogy "korban hozzá illő" társat keres, mire gondol általában?

Figyelt kérdés
Szerintem ez kicsit szubjektív, ezért gondoltam megkérdezem hogy látják mások. Én férfiként úgy gondolom, hogy az az ideális, ha a nő fiatalabb max 5 évvel. Ha már többel fiatalabb vagy idősebb, az első blikkre nem tűnik olyan jónak. Klasszikus felállás szerint is így volt, hogy a nő legyen fiatalabb, mert a gyerekvállalás szempontjából az ő kora a meghatározóbb.

ma 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre. Vagy egykorúak. Esetleg a nő max. 1-2 évvel idősebb.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már rugalmasabban gondolom az ismerkedést, legyen meg a kölcsönös szimpátia és a hasonló élethelyzet. Szóval szerintem plusz/mínusz 10 év. 40/f
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

+/- pár év.


"a nő legyen fiatalabb, mert a gyerekvállalás szempontjából az ő kora a meghatározóbb."


A férfiak életkora is igen meghatározó. Idősebb férfitől nehezebb teherbe esni pl. 40 feletti apukák esetén is erősen nő bizonyos genetikai betegségek kockázata.

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar 34 feletti apukák eseten meredeken emelkedik a genetikai bajos gyerekek esélye.


[link]


40 felett meg gyereket se kéne már csinálniuk.

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

"Ez azonban nem jelenti azt, hogy a 40 feletti férfiaknak le kell mondaniuk a gyermekvállalásról. A szakember ugyanis rámutatott, hogy bár a komplikációk rizikója valóban növekszik az évek előrehaladtával, a születési problémák általános kockázata még mindig viszonylag alacsony."


Én nem ezt olvasom ki ebből. Nyilván jobb fiatalon, de nekem a rokonaim közt tényleg elég sokan lettek apák 40 körül és nem volt semmi gond ebből. Nőknél azért nehezebb a helyzet, mert nekik ki is kell hordani a gyermeket és megszülni, szóval a testüket eléggé igénybe veszi.

ma 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nőknél láttad ezt. Idősebb nők azért írják ki, hogy 20 év körüli ficsúrok hagyják öket békén. Fiatal csajok meg,hogy idősebb pasikkal nem akarnak ismerkedni.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!