Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azok a férfiak lesznek nyerők a nőknél érettebb korban is, akik már tinédzserként azok voltak?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam ezen, hogy már azért kb 15 éves korban is látszik, hogy bizonyos srácokat körberajongnak a lányok, másokhoz meg csak akkor szólnak, ha muszáj. Persze később ez sok mindennel kiegészül, mint intelligencia, pénzügyi erőforrások, egészség, de alapvetően mindig a magabiztos, jó kommunikációs készséggel, humorral és domináns személyiséggel rendelkező férfiak lesznek sikeresek a társkeresésben és mindig lesznek olyanok is, akiket mellőznek.

Ez viszont így egy kicsit ördögi kör, mert aki már egész fiatalon pozitív visszajelzéseket kap, az nyilván nagyobb bizalommal áll neki a dolgoknak és több sikerélménye lesz, a tapasztalatai pedig segítik tovább fejlődni. Aki viszont mindig visszautasítást kap, az nehezebben is veszi rá magát, hogy próbálkozzon és nagyobb löket kell neki ahhoz, hogy dolgozzon a személyiségén, de nyilván, ha őszintén szembenéz önmagával, azért javíthat a kisugárzásán. Tényleg ennyi minden eldől már tinikorban, hogy ki milyen pályára áll rá? Bár az is lehet még hamarabb, mert a külsőnk és a neveltetésünk nagyrészben a szüleinktől függ ebben a korban.



2022. jún. 29. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a természetes szelekció.
2022. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen igen.
2022. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk az általános szépfiúja 46 évesen korában is halomra kúrta a nőket.
2022. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mivel egy tini lánynak és egy felnőtt nőnek teljesen más dolog kell és más vonzza őket.
2022. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Csak tudnám miért 15 éves kisfiúkat említesz...
2022. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Kinézet. 15 évesen már látszik, hogy ronda vagy vagy nem. Az ritkán szokott változni a jó irányba, ahogy halad előre az idő... Jóképű barátaimat gimnázium óta ismerem. Ők már akkor is extrém népszerűek voltak szép lányok körében, én meg azóta se közben meg eltelt 20 év :).
2022. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Nem olvastam el a részletezést, de a kérdésre a válasz egy hatalmas IGEN.
2022. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Általában igen, de később is van esély arra egy férfinak, hogy


-Elkezdjen igényesebben kinézni, adjon jobban a megjelenésére

-Leküzdje a sok benne lévő gátlást és szorongást, amik megakadályozzák a jó szociális élet kialakításában

-Pénzt keressen

2022. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, de azzal a kikötéssel, hogy kb. ugyanolyan típusú nőknek jöttem be fiatalon, akiknek idősen. Mindig lehetett volna csajom, de nem akartam a kevésbé szépeket. ez oda vezetett, hogy nem volt senkim, mert a szépeknek nem kellettem. Most ugyanez van, mondhatni csak a lepattanó marad nekem, csak azóta eljutottam oda, hogy zsákolom is a lepattanót, nem úgy, mint régen.

AZtán lassan ezt is abbahagyom, de pl. az elmúlt 3 évben 3 nővel szexeltem és további 3 orálozott, míg előtte évekig 1 nő volt... és ha elfordítom a fejem, mint korábban, ez a 3+3 se nagyon lett volna.


31F

2022. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltétlenül. Nyilván annyiból jó esélyekkel indulnak a tiniként is népszerű srácok, hogy jól néznek ki valószínűleg, sikerült magukra önbizalmat szedni. De a tiniként nem népszerű srácok között is sok van, aki sikeresebb lesz később társkeresési szempontból.

Vannak olyanok, akik későn érnek pl. - később nőnek meg, később férfiasodnak. Van egy csomó olyan eset is, amikor egy fiatal azért néz ki nem túl vonzó / debil módon tiniként, mert a szülei megtiltották neki, hogy "divatozzon", verték-büntetgették azért, ha nem olyan ruhát vett fel vagy hajat vágatott magának, mint amit ők akartak... vagy csak az illető srác nem akart veszekedni anyuval, és ráhagyta.

Vannak olyanok is, akik igénytelenek, aztán később hajlandóak változtatni magukon építő kritika hatására (nekem pl. volt olyan osztálytársam, aki nem nagyon volt népszerű a lányok körében, mert mindenhova bő és elnyűtt melegítőben járt és előnytelen, fazontalan hosszú haja volt... aztán vágatott magának egy előnyös, rövid frizurát, felvett pár slim fit inget, normális farmert - sokkal nyilvánvalóbbá vált a kisportolt testalkata is így, glédában álltak nála a jobbnál jobb csajok később).

Van olyan is, aki kora húszas éveire jön rá, hogy nem a helyi tiptop top10-es kisk...kat kellene hajtani, és a visszafogottabb, nem 10/10es lányok is lehetnek vonzók, kellemes társaság stb.

2022. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!