Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki valamikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki valamikor még tinédzserkorában vagy nagyon fiatalon szeretett valakit, és még a mai napig valamelyest érdekli?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy még mindig belé szerelmes, akár lehetett azóta más is az életében, hanem hogy akár még most is zavarban van kicsit, ha találkoznak, vagy még mindig nagyon szimpatikusnak tatja, esetleg érdekli, hogy mik történtek azóta vele, vagy néha elgondolkodik, hogy mi lett volna, ha az másként alakult volna.
2017. márc. 26. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

igen van


24F

2017. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Évtizedek múltán összefutottam egyikkel... Még mindig hasonlóan érzelmes kisugárzással bír, visszafogott, és szép arcú hölgy.
2017. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem megszállottság? Akkor sem, ha időnként gondolkodik rajta?
2017. márc. 27. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most kerültem ilyen szituációba, hogy elgondolkodjak ezen. A főiskolán szerettem bele egy tanáromba, sokszor eszembe jutott azután is. Tizenhét év telt el. Tegnapelőtt szerintem láttam egy távolsági buszon. Háttal állt és kapaszkodott, de az arcát nem láttam és a hangját nem hallottam. Már szállt le, mikor megláttam. Viszont meggyőződésem volt, hogy ő az, mivel én ritkán járok abba a megyébe, és tudom, hogy a nagyszülei ott élnek-éltek. A kezéről, hajáról, gesztusairól véltem felismerni. Egy pillanatra liftezni kezdett a gyomrom, ahogy eltűnt a szemem elől. Nyilván nem kezdenék most sem vele, de eszembe jutott mostanában, mert olyan férfiba szerettem bele, akinek vele egy napon van a születésnapja.
2017. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami volt, elmúlt.

Teljesen felesleges azon gondolkozni, mi lett volna, ha.

Nekem soha egyetlen egyszer eszembe ne jutott, pedig imádtam, szerettem azt a férfit. Szakított, ő tudja pontosan, h miért, ezt tiszteletben kell tartani. Kellett pár év, míg feldolgoztam.

Azóta családja lett, kétszer is, nekem is lett.

Ahogy tudtam kerültem, a mai napig is, megnézhetném face-n, de nem teszem. Szerencséra, háromszor, ha láttam a közel 30 év alatt, pedig itt él a környéken.

Más ember lettem, erősebb, bölcsebb, sanda gyanúm szerint ő lehet, azt hiszi maradtam kis naiv, de ez is mindegy :), és sajnos - férfi lévén - a realitást nem érzékeli megfelelően. 😂 Ezt most próbáltam finoman kifejezni, aki érti-érti, aki nem..., az meg így járt. 😎


Kérdező! Tedd el szépen emlékeidet a múlt fiókjába, a fiók kulcsát meg dobd el. :)

2017. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.Nem is egy.Szinte mindegyik régi exemre jó érzésekkel gondolok.Hiszen nem volt köztünk sosem harag.Még mindig nagyo jól néznek ki.Talàlkozni sajnos mem szoktunk.Sokszor elgondolkozom mi lett volna ha màsként alakul.Igy huszon akarhány év utàn siman megprobalnam velük újra.Egyiküket làttam múltkor egy tarskereson.Bújkal bennem a kisördög hogy ràirok:D Kivancsi vagyok mi lenne.Lehet ram sem ismer.
2017. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek zöld kezet adtam. Én olyan esetben vagyok, hogy nem jártam az illetővel, de volt köztünk kölcsönös vonzalom, hosszú lenne elmagyarázni, miért nem lett belőle semmi, meg nem is szeretném, ha rám ismernének, de sokáig azt hittem, a dolog az én hibám,és ezért bántott. Nekem azért jut 10 év után is gyakran eszembe, mert néha-néha találkozunk, meg mindig a hasonló keresztnevű ismerőseimről is ő jut eszembe, illetve olyan útvonalon közlekedem nap mint nap, ami átmegy olyan helyszíneken, ami őrá emlékeztet. Ráadásul nem vagyunk olyan öregek, szóval a történet elején még nagyon fiatalok voltunk, szerintem ő nem is emlékszik már így rám. Igazából mindig ilyen elbaltázott lehetőségként jut eszembe, és akárhányszor valamit elszúrok, mindig ő jut eszembe. Pedig nem egyértelműn volt a dolog valaki hibája is.
2017. márc. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!