Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolat kísérlet délutánra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolat kísérlet délutánra?

Figyelt kérdés

Két hét kóma után ébredsz a kórházban az ágyadnál álló orvos tájékoztat, hogy lakástűz volt nálatok rád esett egy gerenda súlyos belső vérzésed volt és szénmonoxid mérgezésed. Miután a párod bement és kimentett téged, napokig kűzdöttek az életedért, mire elkezdtél stabilizálódni, majd javulni és így, hogy fel is ébredtél végre, már semmi kétség, teljesen fel fogsz épülni, jobb leszel, mint újkorodban. Zaklatottan kiszakad a párod neve, erre ő megnyugtat, hogy ne aggódj, őt csak kizavarta már enni valamit, meg inni egy kávét legalább, mert mióta ellátták, el nem mozdult volna az ágyad mellől. Nemsokára ő is befordul, elcsogázottnak és kialvatlannak tűnik, de ránézésre jól van. Mikor felétek fordul veszed csak észre, hogy egy gyerektenyérnyi részen az arca csúnyán megégett (élete végéig heges marad, nem lehet eltűntetni).


Mi lesz eztán veletek?


1. Szakítanál végül, mert a párod sebhelye a halandóságodra és erre a traumára emlékeztet.


2. Szakítanál vele, mert csúnya/undorodnál tőle.


3. Vele maradnál, mert a párod sebhelye arra emlékeztet, hogy van valakid aki szó szerint tűzbe megy érted.


4. Vele maradnál, mert a sebhelye szerinted baromi szekszy.


5. Egyéb. Fejtsd ki kérlek.



ma 14:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elcsogázott elcsigázott akart lenni.
ma 14:44
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
5. Vele maradnék, mert a férjem és mert szeretem.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
5. vele maradnék, mert szeretem.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
6. Elhagynám, hogy felbasszon téged a válaszom.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Te mit tennél, kérdező?
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vele maradnék, mert szeretem, szóval 5. A 3-as pontban leírt dolog meghatna, de nem az lenne a maradásom oka.


Nekem meg a torkomon van egy nagy sebhely, exemnek meg nagy, veleszületett piros foltjai voltak, ami kicsit égési sebnek látszik. Menő mindkettő, de inkább semleges vagyok az ilyenek felé

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Vele maradnék, mert pont leszarom a sebhelyét. A karjaimban tartottam amikor hányt a fájdalomtól és a földre csináltamikor a gyerekünket megszülte, egy pár centis sebhely meg sem kottyan a kapcsolatunknak.

Természetesen tudtára adom, hogy így is szépnek találom és támogatom akárhogy is dönt pl azügyben, hogy megműtteti vagy nem.


És áldom az eget amiért biztosítva van a lakás tűzkárra :D

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért ez így könnyű kérdés. Egy nagyobb sebhely a fél arcán még nem fogja torzzá tenni, szóval nem is kérdés, hogy vele maradnék. No de mi lenne ha felismerhetetlenségig égne meg az arca? Na... úgy azért már nehezebb a dolog. Volt az a gyönyörű lány - nem jut eszembe a neve - aki talán autó balesetben égett meg és utána szegény úgy nézett ki, mint valami zombi. Volt egy srác is aki kimentette a párját a tűzből, cserébe az ő arca is hasonlóan felismerhetetlenségig megégett, gyakorlatilag megsemmisült. A csaj ott is hagyta ezért.

Nem tudom én ilyen esetben mit tennék. Nyilván szereti az ember a másik lelkét is, nyilván hálás azért, mert megmentették, de azért egy zombival együtt élni? A tenyérnyi sebhely az semmi ehhez képest...

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezek hülyeségek, mert ha feltevés, akkor vele maradnék, ha meg megtörténne, akkor meg fogalmam sincs mit csinálnék. Amíg feltevés, addig vele maradnék. Mindenki figyelmébe ajánlom az Öreg hölgy látogatása c színdarabot.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vele maradnék, egyrészt mert ugyanúgy szeretném, sőt, egy ilyen után csak még jobban szeretném, másrészt ez nem egy olyan sérülés, ami valódi hatással lenne a párkapcsolatunkra. Egy ilyen sebtől még csak csúnya sem lesz, bár kétségtelenül idő kellene, amíg hozzászokna.

Viszont fel kéne készülnie, arra a rengeteg Fantom, Harvey Dent, a Véreb és Silco viccre, amit ennek kapcsán hallana tőlem (legalábbis a páromat ismerve őt ez nem zavarná).

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!