Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszene hölgyek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene hölgyek ha a párotok hobbija az lenne, hogy hetvégente egyik napon új ételekkel kisérletezne?

Figyelt kérdés

Kézműves hamburgerektől kezdve bármilyen főételig vagy levesig vagy menüig, szendvicsig.



Ennek örülnétek?


2022. júl. 20. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán. Egyrészt engem az új ételek nem hoznak annyira lázba. Ha valami finom, akkor azt úgy szeretem enni.

Másrészt páromból kiindulva: ebből az lenne, hogy takaríthatnám egész hétvégén a konyhát utána...

2022. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez nekem is hobbim, akár csinálhatnánk együtt vagy ha ahhoz nincs elég hely, akkor felváltva.
2022. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszene.
2022. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Végülis bőven jobb, mintha a haverokkal menne kokozni
2022. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha bevásárol hozzá és el is takarít maga után, akkor tökéletes :D.
2022. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Párom ezt csinálja, imádom :)
2022. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szórakozásból csinálja, nem rágörcsölve, véresen komolyan, és nem sértődik meg, ha nekem esetleg valami nem ízlik, akkor csinálja nyugodtan.
2022. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ez jó hobbi. De desszerteket is készíthetne.
2022. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amugy én is szoktam ilyeneket csinálni. Mindig kinézek valami kaját, ami épp megtetszik és addig próbálom készíteni, míg nem sikerül. Pl. most a jégkrémmel vagyok így. Egyszer már sikerült, de nem tudom hogy készítettem, nem fagyott be, krémes volt és finom és stabilizátor (guargumi, szentjánoskenyér liszt)nélkül sikerült úgy. De literes változatnál eddig még nem sikerült. Ja és a pogácsa készítést szeretném ha készség szinten menne. 9-es vagyok.


Szóval a választ inkább a párodtól várd. Te ismered, hogy minek örülne vagy sem. De ha van egy hobbid akkor attól függetlenül is foglalkozz azzal a hobbival.

2022. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!