Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múltbéli öngyilkos gondolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltbéli öngyilkos gondolatokba/kísérletekbe szabad beavatni azt akivel ismerkedik ez ember?

Figyelt kérdés

Nyilván nem első randin, hanem akkor amikor már kezd komolyodni a dolog.


Csak azért mert, látható nyoma van, és fel fog neki tűnni úgyis, hogy itt-ott vannak sérülések.. erre szerintem úgy is rákérdezne..


2016. dec. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem titkolnám. Nem vagyok hajlandó megjátszani magam semmiben sem.
2016. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez, felelj öszintén, de nem kell felesleges részletekbe belemenni.
2016. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor meglátták mindig csak anyit mondtam hogy " Volt egy nagyon rosz időszakom" nos nem zargatták a témát és nem foglalkoztak vele mert az a mult.
2016. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha eléri a kapcsolat azt a szintet, igen, bár ez nem egy olyan dolog amit szívesen oszt meg az ember mással.
2016. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a páromnak kb 1-2 hónap együttlét után. Jól fogadta :)
2016. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam már kb. 3. randin rákérdezett a mostani barátom, és szépen, higgadtan elmondtam neki a történetet röviden.

Aztán a napokban pont előjött megint a téma, és azt mondta, hogy pont ezen látta, mennyire erős vagyok és ezért is szeretett belém:)

2016. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem.


Mi a fa sznak?


Ha rákérdez akkor meg hazudsz valamit.

2016. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, bár nem feltétlenül rázúdítva, de a korábbi életszakaszok így is szóba kerülnek így vagy úgy. Nálatok pont elég indok az elmesélésre, hogyha látja és rákérdez - de nem kell túlzottan belemenni szerintem, ha már túl vagy rajta. Néhány mondatban, hogy rossz időszak volt, esetleg azt is, hogy miért, és hogy ne aggódjon, már nem fontolgatsz ilyesmit.
2016. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!