Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi volt az a közeledési kísérlet férfitól amely eddig a legjobb benyomást keltette bennetek?

Figyelt kérdés
Mit mondott/csinált az illető?

2021. febr. 18. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Önmagát adta. Figyelt rám.
2021. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Még szinte gyerek voltam, amikor egy buliban tesztett egy srác, de ő a barátnőmnek udvarolt.

Egyszer csak már nem érdekelte és inkább velem volt és engem is kísért haza (2 hónapig randizgattunk utána)

Kis libus fejjel ez úgy jött le nekem, hogy mégis inkább én tetszettem neki, mégse a barátnőm kellett neki, "én nyertem".

Pedig csak annyi történt, hogy a barátnőmnek nem kellett a pasi, ezért nálam próbálkozott :D

Azóta hallottam, hogy ez létező csajozási technika (először a kiszemelt barátnőjét kell megkörnyékezni).

Nálam bevált, érdemes megpróbálni ha már lehet újra bulizni :D

2021. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak a mellemet nézte, nem csak dugni akart. Látszott rajta hogy a velem való beszélgetés érdekli.
2021. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ami felkelti az érdeklődésem, ami elindítja bennem azt a folyamatot hogy elkezdek gondolkodni rajta, hogy ez vajon az-e amire gondolok.


Figyelt rám, figyelmes volt, viccelődött.

2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A személyiségem is érdekelte és a testem is megnézte.
2021. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tudta, hogy szereti a színházat, színházba hívott el. Online hívott, kulturáltan, udvariasan, kis beszélgetés után (élőben ismertük már egymást, mert volt egy közös óránk egyetemen, de aztán nem találkoztunk).
2021. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy tárgy amit akartam, nem az ára, hanem a megszerzése volt szinte lehetetlen.

Ő ezt megtudta az első találkozásunkkor, amikor én egy társasággal voltam, és nem is váltottunk csak 1-2 mondatot.

Pár nappal később, le volt adva a portán a nevemre egy dobozka. És benne volt, "AZ". :)

2021. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Tetszett a ferfi. Innentol nyero. Nem tetszik, nem kell.
2021. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelt rám. Észrevette, hogy nem vagyok jól, mikor másodszor látott. Ami a közös barátunknak, aki évek óta ismert és minden nap egész nap együtt voltunk, mert együtt dolgoztunk, nem tűnt fel. Nem volt nagy dolog, csak egy kis nátha, meg fejfájás, amit próbáltam leplezni, de rossz volt a közérzetem. Jólesett, hogy figyel rám.
2021. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 A már férjemmel ismertük egymást pár éve, de aznap mikor összejöttünk, egy kiránduláson, az volt hozzám az első kérdése, hol van a barátnőm. Hogy tudatos volt-e nála vagy tényleg ő érdekelte, azóta sem tudom. 😂
2021. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!