Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan kevésbé sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kevésbé sikeres pasiként, hogy megtudtad, hogy egy csaj odavan érted?

Figyelt kérdés
Mi történt? És hanem volt még ilyen, de lenne, mit csinálnál?
ma 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem :)
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó vicc
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Leráztam mert nekem viszont nem jött be. Aztán jóval később az orrom alá dörgölte rendesen.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Volt.

Egy esetben egyszerűen figylemen kívül hagytam a dolgot, mert nekem nem jött be a csaj.

Egy másik esetben meg szenvedtem mint az állat, mert épp párkapcoslatban voltam de az a csaj nekem is baromira bejött. De végül elhesegettem a dolgot és hűséges maradtam. Btw jól döntöttem, nem illettünk volna össze. De azért néha még beszélünk, tavaly mentünk is kettesben koncertre.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

A párom egy tök átlagos pasi. Átlagos meló, átlagos kereset.

Emellé nagyon zárkózott is. Ő először azt gondolta, hogy megsajnáltam vagy hogy találok jobbat. Nem is kerestem senki mást, nagyon szuperül megvagyunk együtt.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, de megfutamodtam Jól tettem, később kiderült.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Volt már olyan kevésbé sikeres pasiként, hogy megtudtad, hogy egy csaj odavan érted? Mi történt?"


Elvettem feleségül :) Ennyi.


Most pedig egy kolléganőm adta a tudtomra, hogy kvázi odavan értem. Korábban is volt már ilyen, hogy egyik másik kolléganőm kikezdett velem. Alapvetően érdekes, mert nem tartom magamat kimondottan sikeresnek a nőknél, nem vagyok az a csajozós fajta.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!