Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők jelentős része szívesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jelentős része szívesebben lenne egy vonzó, sikeres férfi szeretője, mint egy kevésbé vonzó felesége?

Figyelt kérdés

Ezt egy monogámiát kutató ember podcast-jében hallottam, ahol többek között arról beszélt, hogy a társadalmak nagyrésze nem ilyen volt és ha megnézzük az emberiségnek kétszer annyi női őse van, mint férfi. Vagyis régen úgy volt, hogy a férfiak fele nem szaporodott, egyszerűen kihalt és sokan voltak, akiknek több nőtől is volt gyerekük. Nagy uralkodóknak pedig extra sok gyerekük volt, egész vidékek hordozták a génjeit.

Aztán jött a monogám típusú berendezkedés és akkor elvileg a legtöbb embernek lett párja. Viszont az is úgy tűnik egyre kevésbé működik és az hogy egyre kevesebb férfi tetszik a nőknek tulajdonképpen nem is annyira új dolog. Meg ha megkérdeznék a nőket, hogy egy szakadt gyári munkás egyetlen felesége szeretnének lenni vagy egy sikeres mondjuk filmszínésznek második, akkor elég érdekes eredményt látnánk.



aug. 1. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért a nőket veszed elő egyedül? A híres, sikeres férfi miért tart szeretőket amikor ott van a felesége? Miért ígér fűt-fát a sok naiv libának? A férfi tartozik hűséggel a felesége iránt és nem a szerető! Másrészt attól, hogy egy tanult, átlagos keresetű nő nem teszi magát a gyáros Tibikékkel attól még nem biztos, hogy színészel már ja. Idióta vagy. 🤦
aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Egy normális, atlagos egzisztemciával rendelkező férfi felesége vagyok "szívesen" nornális nő, nem megy hozzá csóró pasihoz. Nem keresek sokat (netto 600) de sok ferfi, meg.ennyire se kepes
aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"az emberiségnek kétszer annyi női őse van, mint férfi"


Csak azt felejtik el hozzátenni, hogy ez nem vonzódásnak köszönhetően volt ám így, hanem azért, mert azok a férfiak, akiknek a génjei tovább öröklődtek, kellő hatalom és mások ellen alkalmazható erőszak birtokában voltak, amelyet tudatosan alkalmaztak is.

aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyik se lenne szerető, de nagyon sok csak ezt a szerepet kapja, más nem jut nekik normális paliktól. Mert ugye alig vannak normális pasik. Akik vannak is csalják a parjukat ha szetetőt tartanak, tehát amugy azok még azok se normálisak, de mindegy.
aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Nézd pl van 99 trógerféle, es 1 életképes pasi. Ez utóbbi tart szeretőket. Tehát ha azt néztuk 100 pasibol 100 kiesne de akkor maradna a nulla.

Sok nő inkább egyedul is van.

aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Holnap jönnek a Brit tudósok, aztán a 65 éves tapasztalt Dr. Piroska párkapcsolati szakértő, aztán a szexuális szakértő és kutató...


Mindenki elkezdhetne kutakodni okoskodni ....

aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a jelentős rész így gondolja-e azt nem tudom. Én nem lennék szerető, mert ez számomra rendkívül megalázó lenne.
aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakinek tobb noi ose mint ferfi? Itt erdekelne a matek.
aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én vállalom, hogy igen. Le fognak pontozni érte, lehordani mindenféle önbecsülés nélküli kvának - ezért nem fogsz találkozni több hasonló véleménnyel...

Feleségnek lenni egy átlagos magyar házasságban nagyon nem egy leányálom, és akkor még finoman fogalmaztam. Na most ha ezt egy olyan férfiért kell vállalnom, akihez még csak nem is vonzódom vagy nem annyira, ebből kifolyólag eleve garantált a rossz szex is, az nekem miért is jó? Akkor inkább egyedül. De zárdába vonulni nem akarok, szóval vonzó férfi, jó szex, esetleg egy kis kellemes társaság jöhet, és ez esetben pont nem érdekel, hogy foglalt. Egyedülálló férfi van annyi, mint égen a csillag, ez igaz, de egy bizonyos kor fölött azok okkal nem kellenek még egy éjszakára sem senkinek, úgyhogy nem fogok inkább közülük választani, sem nem fogok 22 éves srácokkal lenni, csak mert köztük még talán van olyan egyedülálló, aki jó is.

aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8

Nem személyenként értendő, hanem közösségben. Ha van egy férfi, két nő, mindkettőtől születik gyereke, akkor a két gyereknek összesen egy férfi és két női őse lesz.

aug. 1. 16:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!