Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők jelentős része szívesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jelentős része szívesebben lenne egy vonzó, sikeres férfi szeretője, mint egy kevésbé vonzó felesége?

Figyelt kérdés

Ezt egy monogámiát kutató ember podcast-jében hallottam, ahol többek között arról beszélt, hogy a társadalmak nagyrésze nem ilyen volt és ha megnézzük az emberiségnek kétszer annyi női őse van, mint férfi. Vagyis régen úgy volt, hogy a férfiak fele nem szaporodott, egyszerűen kihalt és sokan voltak, akiknek több nőtől is volt gyerekük. Nagy uralkodóknak pedig extra sok gyerekük volt, egész vidékek hordozták a génjeit.

Aztán jött a monogám típusú berendezkedés és akkor elvileg a legtöbb embernek lett párja. Viszont az is úgy tűnik egyre kevésbé működik és az hogy egyre kevesebb férfi tetszik a nőknek tulajdonképpen nem is annyira új dolog. Meg ha megkérdeznék a nőket, hogy egy szakadt gyári munkás egyetlen felesége szeretnének lenni vagy egy sikeres mondjuk filmszínésznek második, akkor elég érdekes eredményt látnánk.



aug. 1. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást.
aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretője nem lennék senkinek, és csúnya férjet sem akarok.


Már elmúltak azok, amikor a két szar közül kell választanunk. Opció az egyedüllét is.

aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel végtelenül sokszor hallottam már hogy férfiak használt autókhoz hasonlítják a nőket, ezért had vegyem át ezt a hasonlatot:


élsz egy városban ahol szinte minden gyalogló távolságon belül van, az életed nagy részében nem hiányzik egyáltalán az autó, de néha-néha azért egy picit mégis...

elmész a autókereskedésbe, és azt látod hogy majdnem az összes autó vállalhatatlan, vagy nem működik; igaz hogy nagyon olcsók, jóformán ingyen adják őket, de pontosan tudod hogy ahhoz hogy használhatók legyenek, rá kéne fordítanod egy kész vagyont, plusz hónapokat vagy egyenesen éveket az életedből. és még akkor se garantált hogy nem fognak csak úgy lerobbanni egy napon.


vagy dönthetsz úgy is, hogy amikor néha napján mégis autóba kell ülnöd, akkor hívsz egy taxit, vagy bérelsz egy igényes, gyönyörű kocsit, és reménykedsz hogy egyszer majd lesz egy normális, megfizethető autó is az autókereskedésben.


brit kutatók szerint a második opció jobban megéri mindenkinek.

aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem fontos, hogy a párom neked vonzó legyen. Azt a hajamra kenhetem, hogy valaki "normális" meg "aranyos" meg "nem piál, nem kártyázik, nem ver", ha egy kínszenvedés vele a szex és összeszorul a gyomrom, ha ránézek. Bár én szerető sem lennék, akkor inkább a magány.

(azt hozzátenném, hogy a nekem vonzó nem mindig egyezik a médiaízlés szerinz vonzóval)

aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Engem kvázi nem érdekel, hogy ki milyen sikeres meg mennyi pénze van. Én azzal vagyok és mindig azzal is leszek, aki nekem tetszik. Nem érdekel mennyit keres, nem kell sikeresnek lennie, csak jól meglegyünk együtt. Felőlem lehet valaki ultragazdag meg sikeres, ha nem érzem jól vele magam, bukás az egész. Nekem mindig ez számított és ez is fog. (Van párom, ne írjon rám senki)
aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

Hmmm... Én aránylag normális külsővel rendelkezem, tökéletesen normális, a mai szemmel főnyeremény férfi vagyok elég sok szempontból. Mégsem léptem félre, holott bőven lett volna rá lehetőségem.


Én azt látom, hogy a két nem kölcsönösen generálja vagy termeli ki azokat, akikre nem igazán lehet számítani. Sajnos a nők is meg a pasik is csak azt az igazságot akarják látni, amiben szenvednek. Én azt sem látom magam körül, hogy olyan egyszerű lenne bármely férfinek szeretőt találni, meg a nők körében sem látom, hogy annyi nagyon menő pasi van, akin mint szerető csüngnének. Vannak gazdag, sármos ismerőseim is, de azok is vagy a családjukkal vagy az aktuális párjukkal vannak. Bizonyára vannak olyanok is akik szeretőznek, meg vannak trógerek is, de könyörgöm, nem ez az általános! Én nem is értem, miért van az, hogy itt a gyk-n csak szélsőségekben gondolkodik a többség???


13. A hasonlatod amolyan life.hu vagy femina olvasók körében lenne sikeres, ők biztosan még a fb-on is megosztanának hogy a saját elcseszett életükre igazolást találjanak.


A valóság meg az, hogy baromira nincs sok olyan férfi, akire a nők csordái vágynának, sőt, a saját környezetét ha valaki megnézi, pont azt veszi észre, hogy vagy foglaltak, vagy pedig nem túl vonzók az adott pasik. Hol van az a kereskedés, ahova vagy a férfiak, vagy a nők bemehetnek válogatni? A lepukkant kereskedés az maga az élet és a saját környezetünk?


Akkor most én is elmondom mit látok! Az van, hogy ma a többség nem képes, és nem is tudja a saját életét élni, nem is érti hogy hogy kellene, mindent kívülről szerez be, még az önértékelését is. Ez olyan hatásos, hogy amit a saját gondolatának vél, azt valójában a média és az online világ formálta. Állandó verseny másokkal, állandóan mindenki másokhoz méri önmagát, állandóan másokat minősítenek, másokat akarnak tanítgatni, mások miatt frusztráltak stb.


Mi a megoldás? Teljesen egyszerű, bár szemléletváltást követel, ami fájni fog az elején. Szóval elkülöníted magad a külvilágtól, ha versenyezni akarsz, azt csak önmagaddal teszed. Hogy nézel ki? Nem vagy vonzó? Szerencsétlen vagy? (ezek csak példák, bármi lehet a kezdőpont).


Kezdj el magaddal foglalkozni pozitívan, légy önmagad tükre. Nem az a lényeg hogy vannak szuper pasik meg szuper nők! Mindig lesznek szebbek, erősebbek, okosabbak. Mindig azt kell nézni, hogy reggel ilyen voltam, de már este 1mm-rel előrébb vagyok. Aki így él, az nem ellenséget lát a másikban, hanem a munkáját tiszteli majd meg.


Az emberek nem roncsautók a piacon, az embereknél te nem vagy se jobb, se több. Ha ezt gondolod, pontosan olyan vagy mint ők, mert ők csak tükrözik önmagad. Ez azért van, mert azt veszi észre mindenki, akivel azonosul, csak az a baj, hogy az egója ebből a dologból kizárja őt.


Aki úgy él mint ahogyan leírtad, az mitől jobb vagy rosszabb mint te? Én ezt úgy látom, ők ott tartanak, de nekem az ő életük semleges, nem látok benne olyan pontot, amiben követnek kellene őket. Mindenki tanul az életben, ezért vagyunk itt. Amit most csinálsz, az lehet hogy jó buli, de a következő felvonásban ennek megfelelő életet fogsz kapni. :)

aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarnánk olyan ember felesége lenni, akihez nem vonzódunk? Miért nem lehet az opció, hogy olyan ember felesége lennék, akit szeretek?
aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

"Hogy lehet valakinek tobb noi ose mint ferfi? Itt erdekelne a matek"



Nekem van egy batyam, aki csak feltestver. Vagyis 1 ferfi es 2 noi osunk van. Azt pont, hogy ketszer annyi.



40F incel

aug. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%
De neked semmi kozod az o edesanyjahoz. O a feltestvered apai oldalrol, de az anyja nem all veled rokonsagban még igy sem, szerintem szo sincs erre.
aug. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!