Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a nőknél sikeres, magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a nőknél sikeres, magasabb társadalmi státuszban lévő férfiak szimbólumai?

Figyelt kérdés

Korábban nem foglalkoztam ilyenekkel, de a legutóbbi párkapcsolatom szétesése után elhatároztam, hogy megváltoztatom az életem, és magasra fogok törni.

Most azt kezdtem el kutatni, hogy ha az életet egy stratégiai játéknak tekintem, akkor mit kellene megszereznem ahhoz, hogy távolról is látszik, hogy magasabb státuszban helyezkedek el?

Elhatároztam például, hogy többnyelvű leszek, mert egy magasabb státuszú férfi több nyelvet beszél, így vannak például szexi, külföldi barátnői.


Na, meg itt van ez, kell nekem egy ilyen is:


[link]


További tippeket várok.


Még valami: légyszíves, ne trollkodjátok szét a kérdést.


júl. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl először is el kellene érni a magasabb státuszt. Mondjuk a nyelvtanulás egy jó irány, a cuccok vásárlása kevésbé. Attól még mert a polcra rakod a szart, ugye…
júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azok vagyok, hogy elérjem a magasabb státuszt.

Kimegyek a rokonaimhoz Svájcba dolgozni. Nyilván nem lesz belőlem egyszerre Elon Musk, de ott jobban tudok majd gyűjtögetni, míg végül beindítok egy vállalkozást.

júl. 21. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ez egy jo irany


DE a magasabb statusz azzal is jar h megjellenek azok a nok akik csak a statuszt es a penzt nezik. Ha ilyen no kell akkor bizony melyen a zsebedbe kell nyulni. Cserebe van egy test amit hasznalhatsz erzelem semmi.

Ha nekem normalis no kell akkor nem a statusszal es a penzzel kell villogni. Oket ez nem mozgatja meg. Jo ha van de nem a legfontosabb.

júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ezt az egész kasztrendszert amit megalkodtál el kellene felejteni. Nem státusz szimbólumokat keres egy nő (legalábbis aki normális). Képezni magad sosem hátrány, jó, ha nyitsz a világ felé. De ha csak megjátszod magad muszájból, az kibukik. Borzalmas azt látni újra és újra, hogy miként gondolkozik itt sok ember a párkeresésről. Ne csodálkozzatok, ha nincs sikeretek. Ugyan az az egy módja van ennek, ami mindig is: adjátok magatokat, olyan helyekre járjatok, ami titeket tükröz, az érdeklődési köreitekbe esik. Másképp soha nem lesz őszinte egy kapcsolat, csak vergődés meg képmutatás lesz, ami úgyis kibukik.
júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem látni, ha igényes. Ha mindig van nála papírzsebkendő, kifújja az orrát, nem pedig szívja vissza a taknyát. Meg nem kórincsál a munkahelyen, hogy nincs egy zsepid? Mindig kezet mos evés előtt, wc-használat után, nem pedig az terjed róla a munkahelyen, hogy kijön a budiról kézmosás nélkül.
júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer egy fura pasim fiatal koromban. Őmeg idősebb volt 12 évvel.

Na ő pont a fordítottja volt annak amit leiírsz, pedig megismerve őt kiredült hogy kőgazdag.

Lepattant kocsival jött ment, nem járt Audival, BMW vel mint az ismerősei, nem volt

kitetoválva mint a haverjai,

nem viselt ékszereket.

Mégis mindenki tisztelte, sokan féltek is tőle.

Meg csinált olyanokat, hogy a sunyi üzletkötéire kantáros melósgatyában ment.

És akkor kifejtette nekem, hogy a javak mutogatása irígységet szül, az irígység haraghoz, a harag támadáshoz, rivalizáláshoz verekedéshez vezet.

Célponttá tesz ha látványosan van pénzed.

Ő meg ezt kíhúzta az egyenletből, mert őt a pénz és a haszon érdekli, nem pedig az hogy a többi hozzá hasonló gorilla előtt vetítsen, utána meg vacakolni egy támadással,

vagy a navval.

Szóval ez alapján azt kell mondjam hogy az ilyen domináns nőmágnes pasi mint amilyen ő volt a nagyon erős keretével hódított, meg azzal hogy minden társaságban ő volt a főnök, neki akart megfelelni mindenki.

Nem pedig a javai mutogatásával.

júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Még valami: légyszíves, ne trollkodjátok szét a kérdést."


Ezt már megtetted a kiírásával

júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!