Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna? Jogos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna? Jogos az érzésem

Figyelt kérdés

Párommal többször beszéltünk arról hogy nekem fontos hogy rend legyen otthon. Nem élére állítva minden de ne úgy nézzen ki minden mint most. Kicsit jobban figyeljen rá a saját cuccaira.


Ő azt mondja változott meg teljesitette a kérésem. Én úgy érzem semmi nem történt igazán mert 6 7 hétig kupi, utána rá veszi magát, össze pakol de arra se vigyázz és 2nap után újra kupi


ma 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

2 ember feladata a rendrakás, takarítás.

Szerintem rosszul lett felnevelve.

Otthon mindent megcsináltak helyette.

Nekem nem kéne ilyen.

Ne házasság meg 2 gyerek után szenvedj mellette egy életen át, én sajnos így jártam és nagyon sokan meg rajtam kívül.

Időben lépj!

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nagyon alap dologban nem egyeztek, akkor már most lépj le, mert ez nem fog változni.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, ennyi.
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő azt teszi szóvá hogy figyelt a kérésemre ,én azt hogy ez " semmi " mert a köztes időben kupi van és több hét után egyszer megcsinálni..


1es igaz. De a saját cuccainál én pakolhatom el.

ma 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy kinél mit jelent a kupi. Mert én valahányszor azt mondtam egy ismerősnek, mikor feljött hozzám, hogy elnézést kérek a kupiért, mindig kiröhögtek, hogy ne nevettessem már őket, ezt távolról sem lehet kupinak nevezni. Aztán évek múltán leesett, hogy valószínűleg azért lettem ilyen, mert gyerekkorunkban anyánk úgy nevelt minket, hogy mindennek élére hajtogatva kellett állnia, minden játékunknak megvolt a helye a polcokon, minden nap porszívózás, felmosás, egyebek. Ha elmaradt a porszívózás, a nővéremmel kézzel kellett csipegetnünk a szöszt a szőnyegből. A tisztaságmániát ennyire nem vettem át, de a rendmánia megmaradt. Akkor tudatosult ez bennem nagyon, amikor egy exem közölte, hogy baromira nem normális, hogy a kanapéra mindig ugyanabban a sorrendben kell letenni a díszpárnákat 😀


Idővel elengedtem a görcsös takarítást, de ügyelek a rendre és a tisztaságra, hogy a normalitás megmaradjon. Szerencsém van a párommal is, mert nagyjából ugyanaz az igényünk ezen a téren is. Nincs naponta porszívózás és felmosás, de rend van és tisztaság.


Nekem pl. nagyon sok, amint a szomszédaink csinálnak, állandóan pucolnak valamit, hol az ablakot, hol a teraszt vagy a kertet, állandóan takarítanak. A füvet szinte körömollóval vágja a fickó, hogy mindenhol egyenteles legyen, ha meglát egy falevelet a kertben vagy a ház előtt, már ugrik a seprűért és a lapátért. Nekem ez már beteges. Másnak ez a normális.


Viszont ha nektek ennyire eltérő a szokásotok, akkor ez mindig gond lesz, egy év múlva és 20 év múlva is. Vagy beletörődsz egy idő után és ráhagyod vagy folyton ezen fogsz idegeskedni, hogy utána pakolászol. És még gyereketek sincs, ha az is lesz, akkor fog a hajad égnek állni rendesen.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem tudnék olyan emberrel élni aki ennyire telibe szarja azt hogy legyen valami rend a házban. Én biztos hogy nem fogok senki helyett összepakolni meg takarítani. Ha nem veszi ki a részét akkor fel is út le is út. Nem az anyja vagyok.....
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem az anyja vagyok"


Az anyjának sem kötelessége rendet rakni utána, max. kiskorában.

A páromat úgy nevelte az édesanyja, hogy a feleség nem cseléd, ezért mindent megcsinál itthon ugyanúgy, mint én (a főzésen kívül, de azt nem is bánom)

ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!