Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek miért red flag ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért red flag ha egy számukra potenciális pasiról kiderül hogy egyedülállóként időnként prostihoz jár hogy kielégítse a szükségleteit?

Figyelt kérdés

Miközben ha egy másik pasi ugyanezeket a szükségleteit úgy elégíti ki hogy nőket hülyít/hiteget majd néhány alkalom után dobja őket, az már nem számít red flagnak..


Hogy is van akkor ez most?

Ha nőket csap be valaki szex reményében, az rendben van. De ha inkább fizet a szexért csak hogy ne éljen vissza egy nő naivitásával, az már gáz..


tegnap 21:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

"Ha nőket csap be valaki szex reményében, az rendben van"


Hát szerintem krvára nincs rendben, nálam ugyanaz a kategória, mint a prostizás.

Sőt, ha tudnám, hogy az illető úgy járt prostihoz, hogy biztosan tudta róla, hogy nem futtatják, nem használják ki, önként és dalolva választotta ezt a karriert, akkor kevésbé zavarna, mint az átverős verzió.

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy az adott nő is tudja, hogy ez csak szex. A kihasználás vagy szexért fizetés szánalmas.

Van akinek belefér.

Na meg legyen már egy férfinak is önuralma.

N 32

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő red flag. Az nem red flag, ha kölcsönös megegyezéses szexkapcsolat / egyéjszakás van. És az meg annyiban más, mint a prostitúció, hogy nem az van, hogy igényt tartok vki testére, aki baromira nem kíván engem, és úgy gondolom, hogy megtehetem. Nekem ez egy undorító hozzáállás.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 lámlámnahát ***** válasza:

a kérdésed ott hibádzik, hogy aki fizet a szexért, nem azért teszi, hogy a bődületesen erkölcsös, és empatikus világnézete megmaradjon, hanem mert a létező legegyszerűbb utat választja a szopihoz, ami általában abból fakad, hogy nem képes nőhöz jutni pénz nélkül.


azon meg kár töprengeni, hogy egy nőnek mi red flag, és mi nem, mert kb. bármiből képesek red flaget gyártani, és bármilyen vállalhatatlan, kínos, vagy csak szimplán elmebeteg dologról is képesek azt gondolni, hogy az vonzó, vagy szexi.


onnantól, hogy a nők többségét vibrátorral, és péniszköpennyel a pöcsön maszatolják, és kielégíteni sem tudják általában, teljesen súlytalan, hogy az adott embernek miféle előélete volt.


a nők rögeszméje, hogy foggal-körömmel keresnek a férfiakban tisztelhető/elítélendő tulajdonságokat, és ezt a kettőt váltogatják annak függvényében, hogy aznap éppen melyik lábbal kelnek

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22,önuralom?40 évig?fiatal férfiként?
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!