Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán tudom, hogyan fogalmazzam meg a kérdésem, de megpróbálom minél átláthatóbban.

2 éve vagyok együtt a párommal, összességében jó a kapcsolatunk, viszont egy dolog nagyon zavar az, hogy nagyon idiótának néz és sajnos már én is kezdem magam annak gondolni. Ez kis dolgokban nyilvánul meg, például én nem vagyok egy reál beállítottságú ember, nem megy a matek soha nem is ment, mindig felhozza, hogy csináljak meg ilyen meg olyan számolást fejben, nyilván nem megy, aztán kivagyok röhögve, hogy jaj de butuska vagyok, de ha én kérdezek tőle valamit ami nyelvvel kapcsolatos (angol, német) akkor az én k*rva anyám, mit nem fogom fel azon, hogy ő nem jó ezekben. Sok kis dologban is megnyílvánul ez, nekem máshogy tanítottak otthon dolgokat, nagyon alap dolgokról beszélek, abba is belekötött hogy én hogy húzom fel az ágyneműt mert hogy azt nem úgy kell, szarul vágom fel a zöldségeket, virslit is rosszul főzöm mert azt se úgy kell. Mindenbe beleköt, úgy hogy én érezzem magam hülyének miközben én is jól csinálom, csak máshogy. Mindig mondja hogy hát engem nem az eszemért szeretnek, meg hogy ő mennyivel okosabb nálam, persze utána hozzá teszi hogy jaj amúgy csak viccelt. Minden szituációban ő akar lenni a jobb, legalábbis jobbnak tűnni. Ha valamiben én vagyok esetleg a jobb, akkor az egyből könnyű és neki is simán menne, példa erre, én 7 évig lovagoltam versenyszerűen, közölte, hogy ez rohadtul nem nagy szám, ő ezt egy hónap alatt megtanulná olyan jól, mint amit én 7 év alatt. Sokszor hozzám vágja, hogy én nem tudok főzni tanuljak meg azonnal, szemre hányóan mondja ezeket, jelenleg tanulok, nincs időm gyakorolni neki 8 fogásos vacsorát csinálni, együtt se élünk, alap dolgok amúgy meg mennek. De így hogy mindig ezt szajkózza nem is fogok merni főzni neki, mert félni fogok mibe köt bele megint. Néha nagyon elszakad a cérna, mert emelett erőszakos is tud lenni, ilyenkor mondom neki, hogy lehet jobb lenne a szakítás, akkor meg már jön az “akkor megölöm magam” duma. Nem tartom magam hülye embernek, pedig magammal szemben eléggé kritikus vagyok, más se mondtam még rám sose, nem is hallottam vissza hogy valaki így gondolná. Mostanában észre vettem, hogy próbálja belém magyarázni, hogy a barátaimnak én nem vagyok fontos, és hogy ők szarnak az én fejemre, meg hogy szerinte ők mekkora szenny emberek. Van egy lány akivel fél éve lettünk így nagyon jóba, legjobb barátnőmnek nevezném már, találkozni akartam vele múlthet penteken, erre közölte, hogy had jöjjön már ő is, mert hogy nincsenek barátai és mostantól ő is jönni akar. Mondom ne is haragudjál az oké hogy egyszer kétszer eljössz de mindig biztos nem fogsz, egyből a válasz “ja biztos palikkal találkozgattok azért nem mehetek”

Nem tudom ezzel mi a célja vagy mire jó, nagyon sokszor kérdeztem már tőle de az a válasz hogy en miről beszélek ő nem rosszból mondja ezeket.


ma 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

MENEKÜLJ!!!!


"engem nem az eszemért szeretnek,"

Kisebbségi komplexusa van veled szemben, ezért akar téged leuralni.


Az erőszakosság és hogy próbálja leépíteni a barátaidat, megkérdőjelezi az otthon tanultakat is mind erre irányul, hogy elszigeteljen mindentől és mindenkitől, elbizonytalanodj magadban és azt érezd, hogy rá vagy utalva.

Barátnős talira se akar már engedi, ő is ott akar lenni?! Ez de édes. És még gyanúsítgat is. Majd lesz pofon is ám, ha úgy ítéli meg, hogy később értél haza a barátnődtől, hisz biztos hapsiztál.


engem nem az eszemért szeretnek,

Erre meg csak annyit szeretnék mondani, hogy a krvaanyját.


De, majd 8 fogásost rittyentesz ennek a rinyabélának, ő megöngyilkolja magát. Oh de. Ő csak magát szereti.


Menekülj!!!


Családod, barátaid mit mondanak a szájhősödről? Kedveli őt bárki?

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom leépítés megy ezerrel. Az ilyen még barátnak is rossz, nemhogy még együtt is élni vele! Én a helyedben menekülőre venném.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

"összességében jó a kapcsolatunk".


Szerintem összességében szar.

ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"mondom neki, hogy lehet jobb lenne a szakítás, akkor meg már jön az “akkor megölöm magam” duma."


Ez konkrétan érzelmi bántalmazás kategória, méghozzá a súlyos fajtája. Az elején még softnak tűnt ez az "összességében jó" kapcsolatos sztori, de a végére jutva az olvasmányodnak egy dolgot tudok tanácsolni: SZAKÍTÁS!

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annak szerintetek köze lehet ehhez, hogy ő világ életében sz*rba se volt nézve otthon, szüleinek mindig ő volt a rossz, a semmirekellő, rajtam vezetné ezt le, hogy végre valaki akinél ő a jobb. Erre tudok gondolni még. Persze ez nem indok, nem kifogást keresek arra, hogy megmagyarázzam a tetteit.
ma 17:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Én már leépültem egy ilyen helyzetben, mire rájöttem mi folyik itt! Most már b@azhatom,egy hülye voltam, segíteni másnak.... Ha-ha-ha. Itt ülök a sz@r közepén, és nincs kiút! Igen, ilyen apróságokkal kezdődik, most már tudom. De ha tudom, hogy élesek előtte leülök! Menekülj! Soha nem lesz öngyi, attól jobban félti a tikszaros életét
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod?

Nem szeret, nem becsül, ez csak egyre rosszabb lesz.

Versenyezzen mással, hogy ki a jobb és okosabb stb.

ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elakar távolítani a barátaidtól, ha majd összeköltöztök, a családodtól is. Az önbizalmad lerombolja, aztán irányítani kezd és uralkodni rajtad. Érzelmi manipuláció már most is mutatkozik. Ez egy pszicholpata.

Szakíts vele, ne aggódj úgysem lesz öngyilkos, annyi vér nincs a fa...ba!

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Családról jut eszembe, mindig hozzám vágja hogy szakadjak már el anyámtól mert hogy 20 évesen ez nem normális hogy én ennyit törődök az anyámmal és hogy még nem akarok elköltözni mert nem akarom anyukám egyedül hagyni apa meghalt 5 éve, anya nagyon rosszul viselné ha elköltöznék, rajtam kívűl nincsen nagyon senki neki persze nem akarok anyával élni 30 éves koromig de még 1-2 évet mindenképp és szerintem ez érthető is
ma 17:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts kérlek!
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!