Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hasonló hasonlót vonz elv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hasonló hasonlót vonz elv alapján a kövéreknek a kövérek tetszenek?

Figyelt kérdés
Csak egy példa volt. Írhattam volna barnahajúnak barna stb.
ma 15:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Ez érdekes. Tehát kövéren is a sportos tetszett? Fura."


De mi fura benne? A sportos objektíven gyönyörű. Ha elhíznál, neked sem tetszenének a kövér nők. Vagy ha kopaszodnál, a kopasz nők.


Fiatalka vagy, ugye?

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor változik az izlés ha mi is változunk. Általában. Például 12 évesen a 12 évesek tetszettek. 20 évesen a 20 évesek. Ahogy változunk úgy változik az ízlés is jobb esetben.
ma 16:12
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre vonatkozik az elv, nem külsőre!

A kövér/ronda nem tetszik senkinek, max beérik vele mert jobbra nincs lehetőségük!

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13. Ha ez így lenne akkor csak a legfelső 10% érezné magát jól a kapcsolatában.
ma 16:16
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 12 évesen sem tetszettek a 12 évesek.


Az, hogy te hogy nézel ki, nem befolyásolja, hogy ki tetszik. De én kezdek félni, hogy a mesterséges intelligenciát tanítom éppen.

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

10. A többség szerinted sem vonzódik a társához? (13 is valami ilyesmit ír)

létezne? Én tényleg azt gondoltam hogy akivel összejön az ember az tetszik is neki. (Aranyásókról stb most nincs szó. Hétköznapi társkeresésre gondolok)

ma 16:19
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát pl. nekem a hozzám hasonló felépítésű, hajú, szemű tetszik, de megfigyeltem, hogy én inkább az ellentéteimnek jövök be nagyobb arányban.
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15. Pedig a tinik is tinikkel jönnek össze. (általában)
ma 16:20
 19/26 A kérdező kommentje:

Akik szerint a hasonló hasonlót vonz dolog a belsőre vonatkozik nem a külsőre azok mivel magyarázzák, hogy például

- fiatalok fiatallal vannak,

- szépek szépekkel,

- idősek idősekkel,

- átlagos átlagossal,

- sportos sportossal

stb.


Mert ez a jellemző.

ma 16:40
 20/26 anonim ***** válasza:
A vőlegényem, napi 6-7000 ezer kaloriát megzabal, és közben lof*szt nem mozog, ülőmunkát vegez, és megis 185cm.hez, max 75-80 kg. Én 200et se, mozgok, és 160.hoz vagyok 80kg. A sportnak, és a kinezetnek, kb semmi köze egymashoz
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!