Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok a pasitokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok a pasitokkal, ha covidos vagy valami hasonló vírussal fertőződött meg?

Figyelt kérdés
Vagy inkább 2-3 nap szünetet tartanátok, hogy ne kapjátok el és ő tudjon gyógyulni

aug. 28. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabb baja van, akkor természetesen nem, nem akarnám elkapni tőle, ráadásul valószínűleg amúgy se érzi jól magát és neki is jobb, ha otthon pihen. Addig lehet üzengetni, telefonon beszélni és majd találkoznánk, ha már jobban van.
aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem élnénk együtt, egyértelműen nem. Nem akarnám elkapni.
aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap ehhez kevés, mi ilyen esetben egy hétig nem találkoztunk, míg külön éltünk. Ha együtt fogtok élni, úgysem tudjátok elkerülni.
aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, és ha nálam lakna akkor elküldeném, amíg rendbe nem jön.
aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek beteges pasijaim soha.
aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem élünk együtt, akkor nem találkoznék vele. Szándékosan nem akarok beteg lenni. Ha együtt élünk, akkor ez van, nincs puszi és társai max.
aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Igen talalkoznek siman. Sportolok es van immunrendszerem. Le is huznam magam a wc-n,hs felnem kene egy nsthastol vsgy influenzastol.

Xd

aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nyerges Levente válasza:

Csak azért mert nem valják be a koronát azért nem fogom kockára tenni az életem hogy koronás emberekkel találgozgassak.

Ugyan férfi vagyok és pasit kérdeztél én azért válaszoltam hogy nem.

Például ha a csajom koronás lenne de még nem lenne feleségem mondanám neki hogy most ne.

aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7: Like!
aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik partneremet sem érdekelte soha. Engem főleg nem, mert kicsattanóan egészséges vagyok. Át is ment rajtam a Covid immunbetegség mellett úgy, hogy az orvosok döbbentek meg a legjobban és bukott a nagy elmélet.


35/F

aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!