Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan 30-as nő, aki úgy néz ki, mint Margot Robbie a "Barbie" című filmben, ha komoly kapcsolatot keres, akkor könnyen vagy nehezen ismerkedik?

Figyelt kérdés

A pasik könnyen kezdeményeznek, vagy félnek tőle?

A többség csak szexet akar, vagy komoly szándékai vannak?

Stb.


ma 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Félnek tőle
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én őszinte leszek egy tök átlagos külsejű lányként. Nagyon sajnálom az átlagon felüli, nagyon szép és csinos nőket. A nővérem is ilyen, a pasik egyfolytában mindenhol csorgatják rá a nyálukat. Nem tud rendesen ismerkedni, mert azonnal nyomulnak és a külsejét akarják, nem érdekel senkit, hogy milyen ember ő valójában. A fontos az, hogy lehessen megmutatni a világnak, hogy milyen jó csajt szedett össze.


Nyilván könnyebb neki pasizni, de abban nem biztos, hogy van köszönet.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pár hasonló nagyon szép nőt ismertem, még a facebook előtti időkből, mostanra kb meghibbantak.

Ilyen félistennői státuszba emelte mindegyik magát, szerintem már beszélni se nagyon lehetne velük, csak időpontegyeztetéssel.

Megtalálják ők, akit kell, nem kell őket félteni.

ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

2: Majd mindjárt megsajnáljuk szegény bombázókat... Ki lehet próbálni, milyen az élet ronda nőként! Senki le sem szar, ha néha valaki véletlenül mégis, na, abban tényleg nincs köszönet... Az élet egyéb területein is hátrány, a halo-effektus mindenhol dolgozik.


Kérdező: nyilván szűrniük kell, sokat és keményen, de vitathatatlanul jók az esélyeik. Nagyobb a merítés, és akkora merítésben nagyobb valószínűséggel található jó, számukra is megfelelő, hozzájuk illő férfi. A semmiből/2 jelentkezőből, akik közül egyik rosszabb, mint a másik, nem lehet kihozni semmi jót... Akkor az van, hogy foreveralone vagy sz*r kapcsolat, lehet választani, melyik az elviselhetőbb egy életen át.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok olyan akadna, aki vonzódna hozzájuk, viszont alaposan szűrniük kell, hogy elkerüljék a nem hozzájuk való férfiakat.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2


Remélem, nem sértelek meg a kérdésemmel, de éreztél valaha irigységet a nővéreddel szemben, mert ő szebb, mint te?

ma 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok:

#4 a világ nem csak gyönyörű vagy ronda emberekből áll, a többség teljesen átlagos.


#6 volt időszak, amikor igen. Aztán egy lakásba költöztünk, elkezdtünk együtt szórakozni járni és észrevettem ennek a hátulütőit. Rossz dolog, amikor már nem akarja az ember elhinni, hogy valaki önmaga miatt akar közeledni, nem csak amiatt, hogy menőzni lehessen vele másoknak. Tesóm úgy fogalmazott, hogy amikor szórakozni megy és már a hatodik pasi próbálkozik be, akkor csak egy darab húsnak érzi magát.

Valóban rossz érzés, amikor egy nálad szebb nővel mész bulizni és rajtad átlátnak, mert mindenki a másik nőhöz megy oda. Viszont kérdem én, az mitől jobb? Szerintem ugyan olyan megalázó, mikor az ember már egy darab kiállítási tárgynak érzi magát, amit mindenki meg akar fogdosni, mert hű de menő. Nem beszélve arról, hogy például a munkavégzés közben is idegen emberek próbálják felszedni.


#4: Én sem érzem magam rondának, teljesen átlagos vagyok és nagyon is elégedett vagyok magammal. Nem ugrálnak körbe a pasik, ez nem is hiányzik. Amióta fogytam és csinosabban öltözködöm, azóta feltűnik, hogy többen megnéznek. Ez még egészséges egotuning. Az már nem, amikor kilépsz az utcára és rád csorgatják a nyálukat.

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!