Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik be sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik be sokan hogy a nők sokkal jobban élvezik a szexet mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A nők sokkal jobban élvezik a szexet mint a férfiak, még orgazmus nélkül is. Ez már önmagában bizonyíték hogy a nőknek kedvez a szex. Ezért nem éri meg egy férfinak kefélni fűvel-fával, csak azzal akibe szerelmes. A nőknek sokkal jobban kedvez az alkalmi szex. Egy normális, intelligens férfi távol tartja magát az alkalmi szextől.


[link]



tegnap 19:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
9%

Jó kérdés.

Már nekem is feltűnt ez.

Hogy harcolok, küzdök, vergődök a nőért.

Aztán végre összejön és akkor ott esik le miután benyomtam hogy jobban élvezi az egészet mint én...ami egy ilyen balek állapotot okoz, vagy megvilágosodást?


Szóval igen, valós élethelyzet amivel számolni kell.

De ha már ismered és tudod onnantól könnyebb a szitu mert hogy ez az igazság.

Ha meg a nő ezt megérzi rajtad hogy megvilágosodott vagy, az lerövidítheti az utat a punihoz.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz is rendesen agybetegnek kell lenni, hogy kvázi zavarjon a másik öröme, élvezete, és baleknak érezd magad tőle.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

22

Hát mert guminőn, flashlighton vagy a markán edződött. Azok meg ugye nem kérnek, nem lélegeznek, csak állnak rendelkezésre. Rettenetesen ijesztő lehet ezekután egy hús-vér érző nő.

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
A nő sokkal jobban élvezi a vaginális szexet mint a férfi. Nem az a lényeg hogy kit zavar, hanem hogy tessék beismerni azt ami egyértelmű. Ja és az orált is a nő élvezi jobban.
tegnap 22:40
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó vicc. Nőként egyszer se élveztem a szexet, de a férfi partnereim viszont igen.


Tessék a nagy beismerésed, te kis butus.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
Én férfiként annyira élvezem az orált, hogy felakad a szemem.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#25 Azért is rúghattad ki őket utána páros lábbal.
tegnap 22:59
 28/31 anonim ***** válasza:
64%

Nekem orgazmus nélkül görcsöl a méhem, nagyon rossz érzés. Meg ugye utálok szopni.


De azt nem tudhatom, hogy jobban élvezem-e a szexet akárkinél, hisz csak magamként tudok szexelni.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Jobban élvezik, de többségük szerelemben.
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Baromság. Rengeteg férfi is van aki csak szerelemben élvezi, és rengeteg nő aki anélkül is.
ma 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!