Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik be sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik be sokan hogy a nők sokkal jobban élvezik a szexet mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A nők sokkal jobban élvezik a szexet mint a férfiak, még orgazmus nélkül is. Ez már önmagában bizonyíték hogy a nőknek kedvez a szex. Ezért nem éri meg egy férfinak kefélni fűvel-fával, csak azzal akibe szerelmes. A nőknek sokkal jobban kedvez az alkalmi szex. Egy normális, intelligens férfi távol tartja magát az alkalmi szextől.


[link]



tegnap 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%

#10


Azért, mert azokkal(!) a pasikkal nem akarnak dugni a nők.

Viszont nekem a legutóbbi 3 exem lényegében szexmániás volt. Az egyiknek még szado-mazo hajlamai is voltak

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem élvezzük jobban, mert nagyon sokszor el sem jutunk az orgazmusig. Ebben mi lenne az élvezet? Az, hogy egy farok ki be jár?

Ha mi élveznénk jobban/többször a szexet, akkor mi futnánk a pasik után és nem fordítva.


Annyi igaz, hogy a vaginában érzett orgazmus az intenzívebb, mint kívül a csiklón, de ennyi.Viszont odáig el is kell valahogy jutni.

tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

"Ez a tény mindenhol ott van."


Itt van velünk a szobában is?

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem ismerik be?

Azért, mert nincs így.

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok.Nem vagyok szent, de alkalmi szexkapcsolat egyáltalán nem érdekel.Semmi "értelme", valamint a szex sokadik alkalomra lesz az igazi, mikorra màr összecsiszolódtatok és valamennyire kiismertétek egymás igényeit.Azon kivül, azért mègsem mindegy kivel fekszem le.Ehhez nem kell feltétlen szerelmesnek lenni, elég, ha szimpatikus/ vonzó a pasi és legalább úgy-ahogy normális.Utóbbit kiderítendő, meg kell ismerni valamennyire az illetőt.Azt nem tudhatom,egy férfi mennyire élvezi a szexet, én nagyon élvezem, az igaz, és valóban, nekem is úgy tűnik, mintha egy nő orgazmusa legalàbbis hosszabb ideig tartana, mint egy férfié.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#12 Igen mikor a farok ki-be járkál nektek nőknek sokkal jobb érzés mint a férfinak. Hiába haudozol.
tegnap 21:41
 17/31 anonim ***** válasza:
88%

Egy idióta, önismétlő, low-effort troll vagy.

Nem, a farok ki-be járása pont, hogy a férfiaknak jobb így önmagában.

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%

16

Vaginád van? Női anatómia felépítése megvan? Idegvégződés elhelyezkedése stb...

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
72%

16


Téged seggbe rakott valaki? Vagy honnan van összehasonlítási alapod?

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%
Azért durrantok el pár mozdulattól mert annyira rossz.
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!