Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire " kapattad el" a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire " kapattad el" a párod?

Figyelt kérdés

Azzal kapcsolatosan hogy kedveskedsz neki kérés nélkül, megcsinálsz neki dolgokat.


Úgy gondolom erről is szól egy kapcsolat, de nálunk ez nem annyira kölcsönös úgy érzem.


Mikor beteg ápolom és (elég sűrűn beteg), teát viszek,gyógyszert stb.


A hétköznapokban is igyekszek a kedvében járni de néha úgy érzem hogy megszokta. Pl ül a tv előtt és nyújtja a poharát hogy hozzak inni.


Vagy 2hetente biztos bent hagy vlmit a munkahelyen és szól hogy menjek érte be ( persze ilyen kiskutya hangon meg hozzá teszi hogy nem kell, de a hangján nem ezt érzed) stb


Ezek rosszak egy kapcsolatra nézve?


tegnap 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Pl. ha lázam volt, és tudta, volt pofája megkérni, hogy azért ugye csinálok neki egy KV-t? Persze úgy néztem rá, hogy után azt mondta, hogy vegül is ő is meg tudja csinálni. Igen, főleg férfiak szeretik kihasználni otthon a nőt, mert otthon az anyjuk is mindent megcsinált helyettük.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kölcsönös, addig nincs gond. Például ha úgy is megy a konyhába, akkor megkérem, hogy hozzon egy pohár vizet, és ezt fordítva is megteszem.

Tanultam az első kapcsolatomból, amikor a másikat nagyon elkényeztettem, de nem kaptam vissza semmit. Ott már késő volt ezen változtatni. De okultam belőle.

tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kolcsonosség is olyan hogy en inkabb nem kérem a kedvességet ha csak azert kapom mert en adom. Nekem ne csinaljanak ebből ilyen uzletet. Ha nem jön magátol nekem nem kell.

Szulinapra is tök sz.rul esett az hogy meg szamolgatta az akkori exem hogy kv annyiban vett nekem mint en neki.

Mondtam neki hogy tudom hogy csak azert kapom ezeket szulinaora mert en is adtam a szulinapjára de valojában nem köszönt.

Erre rátriplázott ékszerekkel hogy de szulinapomra nekem mindent

tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
* jav még számolgatta az akkori exem hogy kb olyan értékben vesz nekem mint korabban en neki
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé... viszont ő is engem, és így jó. Az nem jó, ha ez nem kölcsönös, vagy ha direkt kihasználja a másik (pl. ez a tartja a poharát, mikor ő is ki tudna menni, még csak kérdezni sem kérdez).
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!