Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire " kapattad el" a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire " kapattad el" a párod?

Figyelt kérdés

Azzal kapcsolatosan hogy kedveskedsz neki kérés nélkül, megcsinálsz neki dolgokat.


Úgy gondolom erről is szól egy kapcsolat, de nálunk ez nem annyira kölcsönös úgy érzem.


Mikor beteg ápolom és (elég sűrűn beteg), teát viszek,gyógyszert stb.


A hétköznapokban is igyekszek a kedvében járni de néha úgy érzem hogy megszokta. Pl ül a tv előtt és nyújtja a poharát hogy hozzak inni.


Vagy 2hetente biztos bent hagy vlmit a munkahelyen és szól hogy menjek érte be ( persze ilyen kiskutya hangon meg hozzá teszi hogy nem kell, de a hangján nem ezt érzed) stb


Ezek rosszak egy kapcsolatra nézve?


ma 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért megszületett benned a kérdés.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Úristen ez a kérdés 😵‍💫

Semennyire. Hiányzik belőlem a cseléd-gén. Sose tudnék ilyen lábtörlő lenni. Nyújtja a fetrengő here a poharát? A fején törném össze az ilyennek. De te vagy vele szerencséjére, nem én.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon elkapattam, eltűrtem neki sok mindent, helyette vegeztem el dolgokat, nagy hiba volt!!

Ha beteg vagyok magamat ápolom, meg sem fordul a fejeben, hogy keszitsen nekem egy teát, masszírozzon, miközben ezek nekem ösztönösen jönnek, ha valakit szeretek, de sokan csak jól akarnak járni egy kapcsolatban, csak a saját jólétükre koncentrálnak. Ezt időben fel kell ismerni, ha nincs egyensúly, akkor minden borul.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, van két keze és lába.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire. Persze szoktunk egymásnak kedveskedni, megcsinálni valamit a másik kedvéért, de a lényeg az, hogy ez kölcsönös, így egyikünk sem érzi, hogy ugráltatják.

A ti esetetekben viszont a párod rendesen kihasználja a kedvességedet és nem hogy nem viszonozza, de még természetesnek is veszi.

ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Csak 1- 2 dolog volt.


Pl egyik páromat masszíroztam, ő és barmelyik másik exem engem soha.(csak kérésre csinált ismim is hasonlót csak de azt meg se éreztem nagy semmi volt) Azóta nem maszirozok senkit, de nem vakarózok senkit és nem simogatok senkit. Mert soha nem is kapok ilyeneket.

Szexnél sem. Semmi simogatás puszik semmi.

Nekik ez nehezükre esik.


Aztán volt olyan párom akinél csináltam olyat mivel nálam vagyunk hogy vettem neki törölközőt tusfürdőt stb. Erre kiröhögött hogy ő törölközőt kap es másnaptól elkezdett kérincsélni hogy vegyek neki ezt is azt is.


Másik exnél:

Én vásároltam be a kaját ő meg képes volt magának egy rágogumit venni es külön rakta a szalagra(kajába nem adott bele semmit.)mondtam tiszta vicces hogy kulon teszel egy rágót tedd a többihez. Erre ő is kiröhögött engem hogy neki veszek rágót.


Na kb ezek utan egy centet se költök pasikra. Semmit nem is főzök rájuk es fürödjenek az én tusfürdőmmel ha nem hoznak. Mindent ők állnak. Utazás programok pubok szórakozás kaja.

Es inkább ők veszik nekem a sminkeket parfümöket ruhákat is.

Mert ekkor valahogy meg nem röhögnek ki..

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
A páromat nem lehet elkapatni. Mindent megérdemel
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

*Ja meg 2 szer csináltam olyat mikor beteg hogy cserélem a borogatasokat, teafőzés de még szexet is akart. Persze vissza soha nem kaptam semmit egy nykmorult orrcsepet se.

Senkit nem ápolgatok azóta.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nem adják vissza a gondoskodást, hanem elfogadják, hogy akkor te vagy a gondoskodó, ők meg a gondozottak. Ez a legrosszabb azzal, ha amúgy szeretsz kedveskedni a másiknak. Kihasználják.
ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Aki lepontozott az remélem szorgosan viszi az urának az innivalót miközben az a tévé előtt tesped és nyújtja a poharát. Anyámborogass...
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!